"12 Days of Gifts" z zaskoczenia podarował nam dziś darmowy singiel piosenkarki Lorde

„12 Days of Gifts” z zaskoczenia podarował nam dziś darmowy singiel piosenkarki Lorde

12_Days of_Gifts

W ubiegłym tygodniu firma Apple opublikowała tegoroczną edycję aplikacji ’12 days of Gifts’. Aplikacja zazwyczaj zaczyna oferować bezpłatne prezenty w dzień po Bożym Narodzeniu czyli polski drugi dzień Swiąt, ale w tym roku darmowy singiel już dziś stał się dostępny do pobrania.

„No Better” to najnowszy singiel Lorde (artystki, która jest mi absolutnie nie znana), który pojawił się w iTunes kilka dni temu, a obecnie dostępny jest za darmo w ramach ’12 days of Gifts’ aplikacji. W darmowym zestawie znajdziemy także teledysk do utworu „Royals”. Maruderzy zapewne powiedzą, że to żadna rewelacja. Wokalistka prawie nie znana (choć po komentarzach widzę, że tylko mi ;)), więc pewnie przy okazji zrobiła sobie całkiem niezłą promocję.

No Better - Lorde

Oprócz tego, aplikacja wciąż służy do odliczania dni, kiedy rozpocznie się oficjalny start 12 dni z prezentami. W 2013 roku po raz pierwszy promocja dostępna jest także w Stanach. W poprzednich latach obowiązywała tylko w Kanadzie i Europie.

Jeśli nie macie jeszcze aplikacji wciąż możecie ją darmowo pobrać z App Store.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

 • też Filip

  Totalna ignorancja, skoro autor artykułu nie zna Lorde to niech w ramach samodoskonaolenia chociaż wpisze w google i tam dowie się, że nie jest to grupa muzyczna tylko piosenkarka, podkreślam piosenkarka a nie pisze o niej w rodzaju męskim. Pozdrawiam.

  • AppleWorld

   ok. poprawione, żeby nie było ignorancji. zwłaszcza, że powtarzając to co napisałem niżej sam utwór bardzo mi się podoba

 • Filip

  To, że nie znasz Lorde nie znaczy, że nie jest znana. 🙂

  • AppleWorld

   dlatego napisałem że mi nie znana. a swoją drogą bardzo mi się podoba 🙂

© 2017 AppleWorld