Apple będzie transmitował na żywo event z prezentacji iPhone'a 6

Apple będzie transmitował na żywo event z prezentacji iPhone’a 6

Konferencja Apple 9 września

Apple zaktualizował dziś swoją stronę internetową aby ogłosić, że będzie przeprowadzał streaming na żywo z wydarzenia medialnego 9 września. Nowa strona pokazuje obecnie czas pozostały do eventu oraz informację kiedy i o której rozpocznie się wydarzenie w najbliższy wtorek.

Apple prawdopodobnie pokaże transmisję na żywo także przez Apple TV na specjalnie dedykowanym kanale, podobnie jak miało to miejsce w przeszłości. My będziemy na pewno także informować na bieżąco o wszystkim co dzieje się na konferencji.

Impreza 9 września, która rozpocznie się o godzinie 19 czasu polskiego odbędzie się w Centrum Flint w Cupertino, w którym Apple po raz pierwszy zaprezentował oryginalny komputer Mac 30 lat temu. Oczekuje się, że Apple wprowadzi iPhone’a 6 w dwóch rozmiarach, wyczekiwany przez wszystkich iWatch oraz własny pomysł na płatności mobilne. • Dawid

  Czekamy! :3

 • Szemot

  Pamiętajmy, że oczywiście to streaming do odebrania jedynie przez posiadaczy iUrządzeń 🙂

  • Kevin Kaczor

   No i dobrze

   • Szemot

    Czemu dobrze? Niech się ludzie uczą i widzą co i jak. To jednak największy po Samsungu działacz IT który przez lata wyznaczał trendy. Nawet hejterzy dobrze żeby oglądali a nie tylko czytali subiektywne opinie blogerów.

    Poza tym ja posiadam np tylko urządzenia na iOS i trochę upierdliwie będzie mi się kolejny keynote oglądało na iPhonie.

© 2018 AppleWorld