Apple kontynuuje kampanię reklamową iPada Pro na Twitterze trzema nowymi filmami

Apple kontynuuje kampanię reklamową iPada Pro na Twitterze trzema nowymi filmami

Published by in iPad on Marzec 31st, 2017

Firma Apple udostępniła trzy nowe filmy, które są częścią kampanii reklamowej iPada Pro wykorzystujące tweety od rzeczywistych użytkowników serwisu Twitter narzekających na problemy, które jak sugeruje Apple można naprawić za pomocą iPada Pro. „Rzeczywiste problemy … odpowiedź” to motto kampanii.

Wszystkie filmy mają długość 15 sekund, idealny rozmiar do udostępniania na portalach społecznościowych.

Pierwszy film zawiera wątek „Mój laptop waży pięć milionów ton …”, który służy jako podstawa do podkreślenia wagi iPada Pro i jego zdolności do uruchamiania takich aplikacji jak Excel i PowerPoint.

W drugim filmie użytkownik Twittera skarży się na to, że musi wychodzić z pokoju akademika. Odpowiedzią na to jest jest informacja, że iPad Pro może przechowywać podręczniki i notatki, dzięki czemu można uczyć się niemal wszędzie.

Trzeci film zawiera tweet, który narzeka na rozładowaną baterię laptopa podczas lotu, podkreślając, że bateria iPada Pro wystarcza na cały dzień pracy.

Firma Apple prowadzi kampanię reklamową iPada Pro na Twitterze od połowy lutego. Wykorzystuje prawdziwe tweety od prawdziwych ludzi, ale w filmach wykorzystywani są aktorzy. Filmy koncentrowały się dotąd na funkcjach takich jak Apple Pencil, możliwościach iPada, jego niewielkim rozmiarom i mobilności, zakresie oprogramowania i wiele innych.

Tagi:


© 2018 AppleWorld