Apple obniża ceny pakietów dyskowych iCloud

Apple obniża ceny pakietów dyskowych iCloud

pakiety iCloud

Po wtorkowym wydarzeniu medialnym, Apple zaktualizował swoją stronę internetową, aby zaprezentować nowe informacje na temat cen pakietów dyskowych iCloud przed premierą zarówno iOS 8 jak i OS X Yosemite.

W dniu dzisiejszy, nowe ceny pakietów weszły w życie, pozwalając użytkownikom na zwiększenie miejsca w iCloud w nowych, niższych cenach. Choć klienci nadal otrzymają 5GB w iCloud za darmo, to Apple obniżył ceny na pozostałe opcje pakietów dyskowych.

IMG_2831

Użytkownicy mogą teraz dostać 20 GB przestrzeni za 0,99 EUR miesięcznie, 200 GB miejsca za 3,99 EUR miesięcznie, 500 GB miejsca za 9,99 EUR miesięcznie i 1 TB miejsca za 19,99 EUR miesięcznie. Zwiększenie pakietów iCloud można dokonać wchodząc w iCloud w Ustawienia  —> dysk i archiwum —> zmień pakiet dyskowy.

Wprowadzenie iOS 8 i OS X Yosemite otworzy także dostęp do nowej funkcji iCloud Drive, nowej inicjatywy Apple w chmurze. Z iCloud Drive użytkownicy mogą przechowywać wszelkiego rodzaju dokumenty, w tym prezentacje, arkusze kalkulacyjne, dokumenty PDF, obrazy i wiele więcej, a następnie uzyskać do nich dostęp z dowolnego urządzenia z systemem iOS, Mac lub PC.

Tagi:


© 2018 AppleWorld