Apple prezentuje nową reklamę MacBooka Pro z panelem Touch Bar

Apple prezentuje nową reklamę MacBooka Pro z panelem Touch Bar

Published by in Mac on Listopad 17th, 2016

macbook-pro-reklama-bulbs

Firma Apple zaprezentowała dziś nową reklamę MacBooka Pro prezentującą nowy panel dotykowy Touch Bar urządzenia i porównując go do największych wynalazków w czasie.

Reklama pod tytułem „Bulbs” pokazuje setki wybuchających żarówek na tle szybko zmieniających się historycznych wynalazków i innowacji, począwszy od ognia przez kowalstwo, pociąg, lot, telefon, maszynę do pisania, papier toaletowy, kuchenkę mikrofalową, telewizor, zamrażarkę, aparat fotograficzne, komputer, roboty, lot kosmiczny a kończąc spojrzeniem na nowego MacBooka Pro.

Reklama kończy się mottem „Ideas push the world forward” („Idee popychają świat do przodu”) aby zaprezentować MacBooka Pro z panelem dotykowym. Nawiązując do resztą reklamy, na ekranie MacBooka Pro pojawia się obraz żarówki przed eksplozją i zaraz po, który poruszany jest poprzez szybki gest na pasku dotykowym.

Wprowadzony w październiku, nowy MacBook Pro z panelem Touch Bar zaczął trafiać w ręce pierwszych klientów na początku tego tygodnia i powoli wchodzi on również do pierwszych sklepów detalicznych.

Nowy MacBook Pro jest pierwszym poważnie przeprojektowanym MacBookiem Pro w ciągu czterech ostatnich lat. Znajduje się w nim nowy Touch Bar, procesor Skylake, cieńsza, mniejsza obudowa, większy trackpad, nowa klawiaturę i więcej.© 2018 AppleWorld