Apple prezentuje nowe, świąteczne reklamy iPhone'a 5S

Apple prezentuje nowe, świąteczne reklamy iPhone’a 5S

Happy Holidays iPhone 5S

Firma Apple wydała dziś nową, świąteczną reklamę telewizyjną prezentującą flagowego iPhone’a 5S nagrywającego i udostępniającego świąteczne wspomnienia w formie filmu wideo odtwarzanego przez AirPlay Apple na telewizorze.

Na tle piosenki „Have Yourself A Merry Little Christmas” iPhone 5S służy do nagrywania filmu z tradycyjnych rodzinnych przygotowań takich jak dekorowanie świątecznych ciasteczek, zabawa w śnieżki i dekorowanie choinki. Później materiały wideo są odtwarzane rodzinie poprzez AirPlay. Na końcu filmu widzimy krótkie świąteczne życzenia od Apple – „Happy Holidays”.

Apple historycznie wypuszczał specjalne, świąteczne reklamy na każde Święta, a w 2012 roku firma skoncentrowała się na iPadzie i funkcji FaceTime. W 2011 r. Mikołaj korzystał z Siri na swoim iPhone’ie 4S. Podczas gdy te wcześniejsze reklamy były bardziej skoncentrowane na produkcie, najnowsza reklama świąteczna koncentruje się na użytkowników telefonu iPhone oraz sposobu korzystania z jego funkcji w codziennym życiu.

Oprócz wersji telewizyjnej, Apple opublikował pełną wersję świątecznej reklamy na swoim kanale w serwisie YouTube. Według opisu filmu „Harris family home movie” została ona w całości nakręcona na iPhone’ie 5S.

[contentblock id=1 img=gcb.png]© 2018 AppleWorld