Apple przestał podpisywać iOS 9.0.2. Downgrade z iOS 9.1 nie jest już możliwy

Apple przestał podpisywać iOS 9.0.2. Downgrade z iOS 9.1 nie jest już możliwy

iOS 9.0.2

Z dniem wczorajszym Apple oficjalnie przestał podpisywać iOS 9.0.2 w kompatybilnych z nim modelach iPhone’a, iPada i iPoda co oznacza, że użytkownicy nie mogą już downgradować swoich urządzeń do tej wersji iOS za pomocą programu iTunes. Oficjalną i jedyną obecnie wersją systemu iOS pozostaje wersja 9.1.

Do tej pory użytkownicy, którzy chcieli na swoich urządzeniach zrobić jailbreak, a pospieszyli się z aktualizacją do iOS 9.1 mogli obniżyć wersję systemu swojego urządzenia przez iTunes. To samo tyczyło się użytkowników nie zadowolonych z działania iOS 9.1. Jednak system iOS 9.1 łata dziurę w systemie pozwalającą na jailbreak, a najnowsza wersja systemu znów nie pozwala na jego zrobienie i jest obecnie jedyną która może być zainstalowana.

Swobodny jailbreak iOS 9 został wydany dla urządzeń iOS zaledwie dwa tygodnie temu w dniu 14 października przez Pangu. Działa on na iOS 9.0.1 9 i iOS 9.0.2.

Tagi:


  • Maciej Bijoch

    Mogę jaśniej ! Co to dla mnie oznacza ? Mam iPhone 5S i wczoraj „coś” targał znaczy aktualizację. Nowy nabywca iPhone’a 🙂

    • AppleWorld

      to znaczy tylko tyle, że posiadając najnowszy system iOS 9.1 na swoim iPhone’ie nie możesz wrócić do wersji poprzedniej. Zawsze po wydaniu nowej wersji systemu jest przez jakiś czas możliwość powrotu do wersji poprzedniej. I właśnie ta furtka została zamknięta

© 2018 AppleWorld