Apple rozpoczął przyjmowanie zamówień na iPada Pro

Apple rozpoczął przyjmowanie zamówień na iPada Pro

Published by in iPad on Listopad 11th, 2015

iPad pro

Apple rozpoczął przyjmowanie zleceń na iPada Pro, zarówno za pośrednictwem swojego sklepu online jak i za pośrednictwem aplikacji Apple Store. Pierwsze zamówienia złożone online na iPada Pro mogą trafić do nabywców już w piątek, 13 listopada ponieważ na obecny moment czas wysyłki to jeden dzień.

Nieco dłużej będziemy musieli poczekać na Apple Pencil i Apple Smart Keyboard, których czas wysyłki jest obecnie szacowany na 1-2 tygodnie.

IPad Pro to nowy, flagowy tablet Apple, posiadający ekran o przekątnej 12,9 cali. Zawiera on również wyświetlacz Retina, system audio z czterema głośnikami, 4 GB pamięci RAM oraz zestaw dedykowanych akcesoriów, Apple Pencil i Smart Keyboard.

Oficjalne ceny iPada Pro to:

  • 3 999 złotych za 32GB model Wi-Fi
  • 4 699 złotych za 128GB model Wi-Fi
  • 5 299 złotych za 128GB model Wi-Fi+LTE

IPad Pro sprzedawany jest w trzech kolorach tak jak pozostałe iPady: srebrnym, złotym i gwiezdnej szarości. Dodatkowe akcesoria do iPada Pro w postaci Apple Pencil wyceniono na 479 złotych. Wciąż nie podano oficjalnej ceny Apple Smart Keyboard.

ipad-pro-201510-gallery3

iPad Pro dostępny jest od dziś także w Australii, Austrii, Belgii, Kanadzie, Kajmanach, Chinach, Czechach, Danii, Salwadorze, Finlandii, Francji, Niemczech, Gibraltarze, Grenlandii, Gwatemali, Hong Kongu, na Węgrzech, Irlandii, Wyspach Man, Włoszech, Japonii, Liechtensteinie, Luksemburgu, Malezji, Meksyku, Monako, Holandii, Nowej Zelandii, Norwegii, Portugalii, Puerto Rico, Rosji, Singapurze, Słowenii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Tajlandii, Trynidadzie i Tobago, Turcji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, USA, Wielkiej Brytanii, Urugwaju i Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych.

Tagi:


© 2018 AppleWorld