Apple twierdzi, że iOS 9 jest już zainstalowany na ponad 50% aktywnych urządzeń iOS

Apple twierdzi, że iOS 9 jest już zainstalowany na ponad 50% aktywnych urządzeń iOS

iOS9

Firma Apple ogłosiła dziś, że iOS 9 jest w stanie być najszybciej przyjętą aktualizacją oprogramowania w historii, z ponad 50% aktywnych urządzeń działających na najnowszej wersji mierzonej w App Store w dniu 19 września.

„Odpowiedź klientów na iPhone 6S i iPhone 6s Plus jest niezwykle pozytywna, nie możemy się doczekać, aby dostarczyć naszego najbardziej zaawansowanego iPhone’a w ręce klientów już w ten piątek,” powiedział Philip Schiller, wiceprezes Apple ds globalnego marketingu. „IOS 9 miał również niesamowity start, a tempo jego pobierania jest szybsze niż jakiejkolwiek innej wersji oprogramowania firmy Apple w historii.”

Szef marketingu Apple, Phil Schiller mówi, że tempo pobierania iOS 9 przez użytkowników jest szybsze niż jakiejkolwiek innej wersji iOS wydanej wcześniej. Powiedział też, że reakcja na iPhone’a 6S i iPhone’a 6S Plus jest „bardzo pozytywna”, ale żadne konkretne dane dotyczące sprzedaży nie zostały ujawnione.

Sprzedaż iPhone’a 6S i iPhone’a 6S Plus ruszy w dniu 25 września w USA, Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Hong Kongu, Japonii, Nowej Zelandii, Puerto Rico, Singapurze i Wielkiej Brytanii w zeszłym tygodniu, Apple powiedział, że wstępne zamówienia na nowe iPhony są „na dobrej drodze do pobicia” zeszłorocznego rekordu 10 milionów sprzedanych iPhone’ów 6 i iPhone’ów 6 Plus w weekend otwarcia.

Tagi:


 • Quelkaner

  Na 6 jest masakra głownie z iMessage w kółko próbuje wysłać wiadomość raportujac błąd wysłania nawet jak zmienimy dostawę na SMS/mms i znowu wysyła ta sama wiadomość, z ekranem przejść miedzy otwartymi aplikacjami lagi i zacięcia, z centrum sterowania raz wychodzi gładko a raz trzeba namachać sie aby pasek wyskoczył, klawiatura sie przywiesza podczas szybkich odpowiedzi, bardzo drażni ukazywanie na dole paska odtwarzanego filmu(juz szybko nawet wideo nie przytniesz) choc ze zdjęciami całkiem spoko. Siri jest bardzo szybka ale dość często zdążają sie zacięcia jej na szukaniu, czytnik lini papilarnych spowolnił bardzo, po obrocie telefonu wszystko nakłada sie na górny pasek.
  Jeszcze pewnie cos by sie znalazło…
  Poraz pierwszy po aktualizacji cofnę, sie spowrotem na stabilne 8.4.1
  Pozdrawiam.

 • kaszkun

  dopiero co wróciłem do 8.4.1 bo nawet na iP 6 były lagi

© 2018 AppleWorld