Apple udostępnia aktualizację watchOS 3.1.3

Apple udostępnia aktualizację watchOS 3.1.3

Firma Apple wydała aktualizację watchOS 3.1.3, która jest kolejną po watchOS 3.1.1, która została wydana 12 grudnia, ale wycofana później tego samego dnia z powodu problemów z instalacją.

watchOS 3.1.3 można pobrać za pośrednictwem dedykowanej dla Apple Watch aplikacji Watch na iPhone’ie przechodząc do Ogólne -> Uaktualnienia. Aby zainstalować tę aktualizację, Apple Watch musi mieć 50 procent baterii, należy umieścić go w ładowarce i musi być w zasięgu iPhone’a. Do pobrania nowego oprogramowania wymagany jest iPhone z systemem iOS 10 lub nowszym, a jest ona dostępna dla wszystkich modeli Apple Watch.

W systemie nie stwierdzono żadnych istotnych zmian lub uzupełnień, ale prawdopodobnie rozwiązuje ona problem z instalacją wersji 3.1.1, która całkowicie zawieszała niektóre modele Apple Watch serii 2, dzięki czemu klienci, którzy nie mieli szans ściągnąć 3.1.1 wreszcie uzyskali poprawki zawarte w tej aktualizacji.

Co ciekawe nie pojawia się żadna aktualizacja watchOS 3.1.2, a Apple udostępnił od razu wersję watchOS 3.1.3.© 2018 AppleWorld