Apple udostępnia drugą wersję beta iOS 9.3 dodając przycisk Night Shift do centrum sterowania

Apple udostępnia drugą wersję beta iOS 9.3 dodając przycisk Night Shift do centrum sterowania

iOS 9.3

Firma Apple udostępniła właśnie drugą wersję beta iOS 9.3 dla publicznych beta testerów, zaledwie kilka dni po wypuszczeniu drugiej wersji beta iOS 9.3 dla deweloperów. 

Beta testerzy, którzy zarejestrowali się w programie testów beta firmy Apple otrzymali drugą wersję iOS 9.3 poprzez system aktualizacji over-the-air po zainstalowaniu odpowiedniego certyfikatu na swoim urządzeniu z systemem iOS. Ci, którzy chcą być częścią programu testów beta firmy Apple mogą zarejestrować się do udziału za pośrednictwem strony internetowej, która daje użytkownikom dostęp do obu wersji beta zarówno iOS jak i OS X.

iOS 9.3 jest większą aktualizacją do systemu operacyjnego iOS 9, wprowadzając długą listę nowych funkcji i ulepszeń. Największą nowością iOS 9.3 jest tryb Night Shift, który został zaprojektowany, aby automatycznie zmniejszyć ilość światła niebieskiego w iOS w nocy przez przejście na bardziej żółte odcienie na wyświetlaczu telefonu iPhone lub iPadzie.

Night Shift

Dzisiejsza druga beta dodaje możliwość włączenia trybu Night Shift w Centrum sterowania na urządzeniach z systemem iOS. Night Shift oznaczony jest nową ikoną w kształcie oka między ikoną zegara i kalkulatora na iPhone’ie. Dotknięcie ikony powoduje wyświetlenie opcji, aby wyłączyć funkcję lub wyłączyć ją aż do następnego dnia. • sasha.imago

  niech wprowadzą przycisk włączania i wyłączania korzystania z internetu w telefonie (nie wifi). s

  • Marcin

   no coż..iPhone jest dla tych których stać aby dokupić do niego pakiet internetu za grosze a nie wyłączać go non stop. zresztą jak w każdym smartfonie

   • sasha.imago

    idiotyczna odpowiedź. po prostu czasem warto go wyłączyć. albo jak sie pakiet kończy. ja mam 15 gb miesięcznie a i tak umiem wytrzaskać. a w androidach jest. i to jest jedyna rzecz, jakiej androidom „zazdraszczam”.

  • Dan

   Przycisku wifi bym nie usuwał tylko raczej blokadę obrotu. A najlepiej jakby centrum było edytowalne bo dane sieci komórkowej to przydatny skrót.
   @Marcin – prymitywna odpowiedz. Jak gdzieś wyjeżdzasz i dostęp do prądu jest ograniczony to nonstop masz włączony internet?

   • Marcin

    jak wyjeżdzam za granice to nie widze problemu zeby wejsc w ustawienia i go wyłączyć z tamtego poziomu

   • Zenon

    Mnie by sie przydal „hotspot osobisty” w centrum sterowania. Dlatego jak najbardziej powinna byc mozliwosc samodzielnej edycji bo chyba oczywiste jest, ze rozni uzytkownicy uzywaja roznych funkcji.

© 2018 AppleWorld