Apple udostępnia iOS 7.1 Beta 2 dla deweloperów

Apple udostępnia iOS 7.1 Beta 2 dla deweloperów

iOS 7.1 beta 2

Apple wydał drugą wersję beta iOS 7.1 do testów dla zarejestrowanych deweloperów. Aktualizacja o numerze kompilacji 11D5115d jest dostępna za pomocą aktualizacji over-the-air lub za pośrednictwem strony internetowej Apple Developer Center.

Informacje z pierwszej wersji beta iOS 7.1 beta wskazują, że aktualizacja rozwiązuje problemy związane z połączeniami sieciowymi, oraz inne zgłaszane błędy. Beta zawiera także nowe opcje przesyłania zdjęć seryjnych i opcję zmiany na „ciemną klawiaturę”.

Zgodnie z informacją dodaną do drugiej wersji beta iOS 7.1 aktualizacja poprawia kilka błędów, w tym jeden, który powodował, że wszystkie dźwięki brzmiały jak domyślny. Ustawienia Touch ID i Passcodes zostały przeniesione z ustawień ogólnych do głównego menu ustawień, a kalendarz zyskał nowy przełącznik widoku listy.

Chociaż wygląda, że opcja „ciemnej klawiatury”została usunięta z opcji ułatwień dostępu, pojawiła się nowa opcja „Kształt przycisku”, która może być włączona, aby wskazać, gdzie znajdują się obszary dotykowy. Control Center zyskał nowe animacje a one same wydają się szybsze w iOS 7.1 beta 2.

Jeżeli dowiemy się czegoś jeszcze o tej becie uzupełnimy ten post.

[contentblock id=1 img=gcb.png]  • Szymon Domagała

    Uwaga!!! Zabezpieczenia działają w razie kłopotów przeczytaj to:
    Ponieważ miałem pobradną wersje z internetu i z ciekawosci zrobilem aktualizacje to po uruchominiu telefonu Wyskoczył mi bład, ze telefon nie jest przypisany do konta developera i prosza o kontakt z pomocą.

    Wtedy znalazłem poradnik jak zrobic downgrade poniewaz itunes też zablokowalo telefon. Teraz robie downgrade przez tryb DFU.

    Link do poradnika: http://www.evad3rs.net/2013/12/warning-do-not-update-to-ios-71-beta-2.html

    Radze uważać bo może przyspożyć dużo problemów.

  • fotodraco

    Szkoda tej ciemnej klawiatury, podobała mi się i oszczędzała trochę baterię.
    Ogólnie fajnie wszystko szybko chodzi w iPhone 4S.
    Dźwięki faktycznie poprawione choć jest jeszcze trochę innych niedoróbek.

  • Januszek

    Czekam na możliwość bezstratnego przesyłania filmików slow-mo na komputer…

© 2018 AppleWorld