Apple udostępnia pierwszą wersję beta iOS 9.3.2 dla publicznych beta testerów

Apple udostępnia pierwszą wersję beta iOS 9.3.2 dla publicznych beta testerów

iOS 9.3.2 beta 1

Firma Apple wydała dziś pierwszą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 9.3.2 dla publicznych testerów beta, zaledwie dzień po udostępnieniu jej dla programistów. iOS 9.3.2 pojawia się nieco ponad dwa tygodnie po publicznym wydaniu iOS 9.3 i tydzień po wydaniu iOS 9.3.1, aktualizacji naprawiającej błąd związany z linkami.

Beta testerzy, którzy zarejestrowali się w programie testów beta firmy Apple otrzymali aktualizację poprzez system uaktualnień iOS po zainstalowaniu odpowiedniego certyfikatu na swoim urządzeniu z iOS.

Ci, którzy chcą być częścią programu testów beta firmy Apple mogą zarejestrować się do udziału za pośrednictwem strony internetowej testów beta, która daje użytkownikom dostęp zarówno do wersji beta iOS jak i OS X.

iOS 9.3.2 będzie raczej niewielką aktualizacją skupiającą się przede wszystkim na poprawie wydajności i poprawkach wewnętrznych w celu rozwiązania problemów, które zostały wykryte od czasu wydania iOS 9.3. Nie wiemy, jakie dokładnie poprawki zostaną w niej uwzględnione. Z widocznych zmian zauważono jedynie, że menu podręczne 3D Touch w aplikacjach otwiera się teraz płynnie w trybie poziomym bez opóźnień i drgań, które było obecne w poprzednich wersjach systemu iOS 9.3.© 2018 AppleWorld