Apple udostępnia siódmą publiczną wersję beta iOS 11

Apple udostępnia siódmą publiczną wersję beta iOS 11

iOS 11

Firma Apple udostępniła dziś siódmą wersję beta iOS 11 dla publicznych beta testerów i taką samą ósmą wersję beta dla deweloperów zaledwie tydzień po wydaniu szóstej wersji beta i ponad dwa miesiące po zapowiedzeniu nowego systemu na konferencji Worldwide Developers Conference.

Zarejestrowani beta testerzy mogą pobrać aktualizację z poziomu uaktualnień systemu iOS.

Dzisiejsza wersja jest bardzo małą aktualizacją, więc poprawia pewnie kilka zauważonych drobnych błędów wewnątrz samego systemu nie wprowadzając żadnych widocznych zmian. To pewnie już jedna z ostatnich wersji beta, ponieważ coraz bliżej zbliżamy się już do oficjalnej premiery systemu, która nastąpi we wrześniu.

IOS 11 wprowadza subtelne zmiany w wyglądzie systemu operacyjnego, w tym nowy ekran blokady i konfigurowalne, przebudowane Centrum Sterowania. Siri jest mądrzejsza, ma bardziej naturalny głos i może zrobić więcej. Notatki umożliwiają wyszukiwanie pisma odręcznego i skanowanie dokumentów, a Muzyka pozwala teraz udostępniać playlisty znajomym.

Nowa aplikacja „Pliki” poprawia zarządzanie plikami na urządzeniach z iOS. Dla iPada utworzono nowy Dock, przełącznik aplikacji i obsługę przeciągania i upuszczania, co znacznie poprawia wielozadaniowość w urządzeniu. Przebudowano również App Store, a zdjęcia i filmy zajmują mniej miejsca. Wiadomości iMessages mogą być przechowywane w programie iCloud, a programiści uzyskują nowe narzędzia, takie jak ARKit, umożliwiające tworzenie aplikacji i gier wykorzystujących rozszerzoną rzeczywistość.

© 2017 AppleWorld
Wordpress SEO Plugin by Wordpress SEO Plugin