Apple udostępnia trzecią wersję publicznej bety OS X Yosemite

Apple udostępnia trzecią wersję publicznej bety OS X Yosemite

Published by in Mac on Wrzesień 15th, 2014

OS X Yosemite Public Beta 3

Firma Apple wydała trzecią, publiczną wersję beta systemu OS X Yosemite dla beta testerów, czyli kolejną po wydaniu drugiej wersji, która ukazała się 21 sierpnia. Ostania deweloperska wersja, Developer Preview 7 została wydana 2 września.

Aktualizację oprogramowania można pobrać za pomocą funkcji aktualizacji oprogramowania w Mac App Store.

Jest wielce prawdopodobne, że dzisiejsza, nowa wersja publicznej bety zawiera wszystkie nowości dołączone do ostatniej, siódmej aktualizacji deweloperskiej wersji, która zawierała nowy wygląd trybu ciemnego, kilka zmian w wyglądzie ikon i usunięcie opcji „Aktualizacja oprogramowania” z głównego menu Apple.

Oczekuje się, że Apple wypuści OS X Yosemite do publicznej wiadomości jeszcze w tym roku, prawdopodobnie w następstwie wydarzenia medialnego w październiku, na którym wprowadzi nowe iPady.

 • Krzysztof Posadzy

  Szkoda że pierwsza wersja publiczna dała popalić mojemu dyskowi. Po tygodniu użytkowania nowego systemu mój macbook wyświetlił mi nagle szare biurko z mrugającą ikoną folderu ze znakiem zapytania. Dysk niewykrywalny przez uruchomienie z internetu jest w trakcie sprawdzania co się stało. IDream mi zbytnio nie pomógł ;/

  • Chillouted

   W ktorym iDreamie byles ?

   • Krzysztof Posadzy

    Bydgoszcz C.H. Focus Mall

    • chillouted

     Właśnie otworzył się autoryzowany serwis iDream’u w Bydgoszczy. Może zwykli pracownicy iDream nie ogarniają kuwety do końca, to jednak w serwisie na bank Ci z tym pomogą. Zapytaj salon o autoryzowany serwis : )

     • Krzysztof Posadzy

      Wiem o tym serwisie ale koleś w iDreamie powiedział, że dysk najprawdopodobniej do wymiany więc dałem znajomemu żeby mi spróbował zgrać dane. Mac i tak jest po gwarancji bo ma półtora roczku.

     • Krzysztof Posadzy

      serwis miał drzwi otwarte, sprawdzenie sprzętu za darmo, okazało się że to taśma nie łączy. Chłopak w serwisie iDream w Bydgoszczy bardzo dobrze zorientowany i przygotowany do pomocy w tym punkcie.

© 2017 AppleWorld