Apple wypuszcza skórzane etui (PRODUCT) RED dla iPhone'a 6S i 6S Plus

Apple wypuszcza skórzane etui (PRODUCT) RED dla iPhone’a 6S i 6S Plus

etui skórzane Product RED

Dziś w oficjalnym sklepie internetowym Apple Store Online pojawiło oficjalne skórzane etui dla iPhone’a 6 i iPhone’a 6S sygnowanem logiem (PRODUCT) RED. Nowa linia etui dla iPhone’ów zadebiutowała we wrześniu, ale do tej pory tylko wersja silikonowa była oferowany w opcji (PRODUCT) RED.

Wykonane z największą precyzją przez twórców iPhone’a etui z garbowanej, barwionej specjalną metodą europejskiej skóry dają poczucie prawdziwego luksusu. A ponieważ ściśle przylegają do iPhone’a 6s i iPhone’a 6, urządzenie pozostaje idealnie smukłe. Wewnętrzna wyściółka z mikrofibry skutecznie chroni Twojego iPhone’a. A kolor nie jest powierzchowny dzięki farbie, która głęboko wnika w strukturę skóry.

product-red-6s-2

Etui sprzedawane jest w tej samej cenie co pozostałe kolory i kosztuje 199 złotych za wersję przeznaczoną dla modelu iPhone 6S i 229 złotych za wersję dla modelu iPhone 6S.

Część zysków ze sprzedaży każdego produktu (PRODUCT)RED jest przekazywana na globalny fundusz walki z AIDS w Afryce. Ostatnio firma wprowadziła akcesoria (PRODUCT) RED dla Apple Watch, od samego zegarka z charakterystycznym czerwonym paskiem do nowego, silikonowego paska, którego możemy użyć z każdym modelem Apple Watch.  • Łukasz Żurek

    no i to jest pomysł na prezent dla mojej dziewczyny. niech ma dziewczyna w czym nosić swoją 6s. dobrze, że na to wkońcu wpadli. te plastiki to po roku trzeba wymieniać, bo do niczego się nie nadają

  • lidka88

    A ja tam chcę być lady in red leather! 😛 W końcu etui trochę zakrywa a trochę odkrywa 😉

  • Anna Merka

    Iphone 6s jest taki ładny że szkoda go zakrywać:)

© 2018 AppleWorld