Apple zaprezentuje cieńsze MacBook'i Pro na WWDC

Apple zaprezentuje cieńsze MacBook’i Pro na WWDC

Published by in Mac on Maj 14th, 2012

Serwis Bloomberg potwierdził informację, że Apple przygotowuje się do wydania cieńszych modeli MacBook’ów Pro z wyświetlaczami Retina.

Modele mają zostać zaprezentowane na Worldwide Developers Conference, która rozpocznie się 11 czerwca. Mają posiadać pamięć flash, która ma „skrócić czas uruchamiania i wydłużyć czas pracy baterii”. Raport jest oparty o „kontrolowany przeciek” od kogoś znającego Apple PR i znanego z przeszłości z dzielenia się szczegółowymi informacje o produktach.

Apple Inc. przygotowuje nową linię laptopów cieńszych MacBook’ów działających na mocniejszych procesorach wykonanych przez Intel Corp.

MacBook’i Pro, które zostaną zaprezentowane na dorocznej konferencji Apple dla deweloperów będą wyposażone są w wysokiej rozdzielczości ekrany, takie jak te w iPhone’ie i iPadzie, a także pamięci flash w celu skrócenia czasu uruchamiania i wydłużenia czasu pracy akumulatora – powiedziała osoba prosząca o zachowanie anonimowości, ponieważ plany nie zostały upublicznione.

Ostatnia aktualizacja MacBook’ów Pro miała miejsce w październiku 2011 roku, choć nie były one znacząco przeprojektowane od 2008 roku.

Bloomberg sugeruje również, że Apple na WWDC ogłosi datę premiery nowego systemu OS X Mountain Lion, który Apple zapowiedział wcześniej w tym roku.© 2018 AppleWorld