Beats wprowadza nowe, bezprzewodowe słuchawki Solo2 w kolorach iPhone'a

Beats wprowadza nowe, bezprzewodowe słuchawki Solo2 w kolorach iPhone’a

Beats złote srebrne szare

Będący własnością Apple producent słuchawek Beats, poinformował dziś o wprowadzeniu na rynek kilku nowych kolorów słuchawek bezprzewodowych Solo2, pasujących do iPhone’a, iPada i nowego MacBook’a. Dostępne w kolorze złotym, srebrnym i szarym, słuchawki poza nowymi kolorami są identyczne jak istniejące bezprzewodowe słuchawki Solo2.

Bezprzewodowe słuchawki Solo 2 zostały wypuszczone w listopadzie i były pierwszym produktem wydanym przez Beats po oficjalnym zamknięciu procesu nabycia firmy przez Apple. Bezprzewodowe Solo2 są wersją bezprzewodową przewodowych słuchawek Solo2, które są bazowymi w składzie słuchawek Beats.

Zarówno złota jak i srebrna wersja nowych słuchawek Solo2 posiada białe akcenty, a wersja szara ma czarne akcenty dopasowując się dokładnie do linii kolorystycznej produktów Apple.

Bezprzewodowe słuchawki Solo2 Wireless mają szeroki zakres dynamiczny i szerokie pasmo przenoszenia, dlatego brzmią naturalnie i przejrzyście. Poduszki muszli separują Cię od hałasu z otoczenia i przybliżają do wrażeń, jakie chciał poprzez dźwięki przekazać artysta. Niezależnie od tego, jaki rodzaj muzyki jest Ci najbliższy, z pewnością docenisz wyraźne, zrównoważone brzmienie Solo2 Wireless.

Nowe bezprzewodowe słuchawki Solo2 można nabyć w internetowym sklepie Apple Store za 1249 złotych z terminem wysyłki w jeden dzień roboczy. Nie są one jeszcze dostępne w sklepach, ale powinny się pojawić w sklepach stacjonarnych w ciągu kilku najbliższych dni.© 2018 AppleWorld