CES 2015: Misfit wprowadza zmieniającą kolor żarówkę 'Bolt' sterowaną z poziomu aplikacji iOS

CES 2015: Misfit wprowadza zmieniającą kolor żarówkę ‚Bolt’ sterowaną z poziomu aplikacji iOS

żarówka Misfit Bolt

Na targach CES 2015 Misfit poinformował o wprowadzeniu na rynek nowego produktu Misfit Bolt, żarówki zmieniającej kolor, która umożliwia użytkownikom personalizowanie ich domowego oświetlenia z poziomu aplikacji iOS. 

Bolt zapewnia uzyskanie miliona różnych kombinacji kolorystycznych, które pozwalają użytkownikom na dostosowanie każdego pomieszczenia do własnych potrzeb. Misfit zauważa również, że Misfit Bolt współpracuje z ich produktem monitorującym sen, aby stworzyć idealne środowisko, do jak najłatwiejszego obudzenia się tworząc atmosferę wschodzącego słońca.

Żarówka Bolt jest zasilana przez technologię CREE LED, zapewniając odpowiednik standardowej żarówki 60-watowej. Łączy się bezpośrednio ze smartfonem za pośrednictwem aplikacji iOS Misfit Home, która wkrótce zostanie wydana. Ciepłe białe światło żarówki Bolt jest na tyle jasne, że może być używane do codziennego oświetlenia, a jednocześnie jest w stanie stworzyć odważną odmianę w każdym pokoju poprzez zmienię jej koloru. W przeciwieństwie do innych inteligentnych żarówek na rynku, Bolt nie wymaga żadnej przejściówki i jest łatwa do skonfigurowania.

Żarówkę Misfit Bolt można już wstępnie zamówić przez stronę internetową za 49,99 dolarów za sztukę lub 130 dolarów za trzypak.

 • Slawomir Kukurenda

  Żarówkę RGBW sterowana wifi bez żadnych przejściówek można spokojnie kupić na Allegro za 125 zł.
  Działa bez zarzuta,apka tez ciekawa.testuje od jakiegoś czasu i wszystko OK

 • jur_me

  Fajne żarówki, ale z instalacją w naszych domach chyba byłby problem. Żarówki posiadają gwint E26, co prawda jest to odpowiednik naszych żarówek E27, jest jednak jedno ale – otóż są zasilane prądem z sieci 110 V AC, a nie jak w naszych mieszkaniach prądem 230 V AC. Więc odpada zamówienie przez podaną stronę. A szkoda, bo jak się pojawią w naszym kraju, to pewnie znów jakiś podatek, albo coś tam, coś tam…

 • Mateusz

  Zainteresowałem się ostatnio żarówkami sterowanymi ze smartfona, w ostatnim czasie wyrosło wiele rożnych firm, które coś tam zawsze oferują, generalnie idea jest prosta – jedna żarówka na duży gwint i sterowanie bluetooth. Jedynie Philips ze swoim HUE się wyróżnia bo mają sterowanie poprzez domową sieć Wi-Fi (ale wymagany jest mostek, który podłącza się do routera), ale prócz tego mają też całe lampy (również stojące), które oświetlają całkiem nieźle biurko i żarówki GU10, które można wkręcić do oczek, i ogólnie dużo features i appek pod HUE włącznie z IFTTT. Jedyny minus cena i niedostępność w Polsce! 🙁 (No dobra, jest w iSpocie, ale chodzi mi o szerszą dystrybucję). Poza tym możliwość sterowania z drugiego końca świata, dobra appka i dobre sterowanie (jak dla mnie)

  Żarówki które mają wbudowany głośnik – jak dla mnie niedorzeczne – jak chcę posłuchać muzyki to mam sprzęt audio z o wiele lepsza jakością dźwięku, a nie żarówkę…

 • Rafał Budnik

  A która żarówka od konkurencji wymaga przejściówki? Widziałem dwie inne żarówki (MIPOW i jeszcze jedna, nie pamietam nazwy), i działały bez przejściówek. Ich głównym minusem był duży gwint. Rozmiar rownież był dziwnie napompowany, zwłaszcza MIPOW, ale ta żarówka miała jeszcze wbudowany głośnik.
  Wg mnie sporym minusem takich żarówek jest zakres rozchodzenia sie światka. Przez ich konstrukcje, takie gadżety najlepiej świeca spod sufitu. Natomiast ze stojącej lampy nie oświetlają niczego poniżej poziomu klosza.
  O sterowaniu smartfonem nie będę wspominał.

© 2017 AppleWorld