CES 2015: Misfit wprowadza zmieniającą kolor żarówkę 'Bolt' sterowaną z poziomu aplikacji iOS

CES 2015: Misfit wprowadza zmieniającą kolor żarówkę ‚Bolt’ sterowaną z poziomu aplikacji iOS

żarówka Misfit Bolt

Na targach CES 2015 Misfit poinformował o wprowadzeniu na rynek nowego produktu Misfit Bolt, żarówki zmieniającej kolor, która umożliwia użytkownikom personalizowanie ich domowego oświetlenia z poziomu aplikacji iOS. 

Bolt zapewnia uzyskanie miliona różnych kombinacji kolorystycznych, które pozwalają użytkownikom na dostosowanie każdego pomieszczenia do własnych potrzeb. Misfit zauważa również, że Misfit Bolt współpracuje z ich produktem monitorującym sen, aby stworzyć idealne środowisko, do jak najłatwiejszego obudzenia się tworząc atmosferę wschodzącego słońca.

Żarówka Bolt jest zasilana przez technologię CREE LED, zapewniając odpowiednik standardowej żarówki 60-watowej. Łączy się bezpośrednio ze smartfonem za pośrednictwem aplikacji iOS Misfit Home, która wkrótce zostanie wydana. Ciepłe białe światło żarówki Bolt jest na tyle jasne, że może być używane do codziennego oświetlenia, a jednocześnie jest w stanie stworzyć odważną odmianę w każdym pokoju poprzez zmienię jej koloru. W przeciwieństwie do innych inteligentnych żarówek na rynku, Bolt nie wymaga żadnej przejściówki i jest łatwa do skonfigurowania.

Żarówkę Misfit Bolt można już wstępnie zamówić przez stronę internetową za 49,99 dolarów za sztukę lub 130 dolarów za trzypak.© 2018 AppleWorld