China Mobile przygotowuje się na nowego, 4-calowego iPhone'a już w kwietniu 2016 roku

China Mobile przygotowuje się na nowego, 4-calowego iPhone’a już w kwietniu 2016 roku

iPhone 6C

Chiński operator komórkowy China Mobile podczas niedawnej dyskusji na temat swoich nadchodzących planów na rok 2016 zasugerował, że w kwietniu 2016 przygotowuje się na premierę prawdopodobnego, 4-calowego iPhone’a, informuje MyDrivers.

Kwietniowa data premiery urządzenia jest zgodna z wcześniejszymi plotkami, które sugerowały wypuszczenie urządzenia w pierwszych miesiącach 2016 roku. Mówi się, że Apple podobno planuje zorganizować swoją konferencję w marcu, na której zapowie drugą generację Apple Watch i możliwie właśnie 4-calowego iPhone’a.

Informacje podane przez MyDrivers odnoszą się do 4-calowego iPhone’a nazwanego „iPhone 7C”, ale jest mało prawdopodobne, aby Apple wykorzystał tą nazwę dla urządzenia, przed wypuszczeniem flagowego „iPhone’a 7”, który prawdopodobnie pojawi się we wrześniu 2016 roku. Wszystkie wcześniejsze pogłoski mówiły raczej o 4-calowym iPhone’ie jako modelu „iPhone 6C”.

Przepowiadany iPhone 6C ma posiadać aluminiową obudowę tak jak iPhone 5S, w co najmniej dwóch lub trzech kolorach, zakrzywione krawędzie ekranu tak jak w iPhone’ie 6 i nowszych. Może również posiadać ten sam procesor A9 używany w modelach 6s i 6s Plus, tylną 8-megapikselową kamerę, przednią kamerę o rozdzielczości 1.2 megapiksela, Wi-Fi 802.11ac oraz Bluetooth 4.1.

Tagi:


 • Kamyk

  jakoś po dużym ekranie w iphonie 6s chyba nie przyzwyczaił bym się na nowo do 4calowego ekranu

 • Arkadiusz Sz.

  Choć jestem fanem 4″ bo posiadałem iPhone 5, 5C i 5S to obecnie posiadając 6s już chyba nie powrócił bym do 4″ ekranu. Przyznam ze urządzenie 4″ jest poreczniejsze przy noszeniu i dzwonieniu ale przy pozostałej komunikacji tzw. smart to już nie. Najlepiej wspominam iPhone 5C miał świetną baterię starczała na przeszło 2 dni, a 6S to raptem jeden niecały dzionek. Nie rozumiem postępowania Apple rozwija technologicznie iPhone a zwija wielkość baterii-moim zdaniem coś nie tak.

 • Iza

  ja nie mogę się jeszcze przyzwyczaić do nowego iPnona 6s a tu już planują nowe. Szóstka jest jak dla mnie rewelką.

 • KITKAT33

  No i gicior będzie kolejna 4-calówka

 • bmn

  Po co wypuszczają nowe modele co jakiś czas skoro nie biją znacząco swojego poprzednika

  • Paweu

   To model tylko dla tych, którym obecne 6stki są za duże. A lepsze będa iPhony 7. W pewnym sensie można sobie tłumaczyć, że jest to gorsza wersja 6S. Tak jak to było w przypadku 5C. 🙂

   • Arkadiusz Sz.

    Myślę, że gdyby Apple się postarało to do iPhone 5 włożyliby wyświetlacz 4,5″ – to by był ideał. Natomiast iPhone 6S powinien mieć wyświetlacz 5,1″ – to by był drugi ideał.

    • MonsterZet

     5,1″ to zdecydowanie za mało. Dla mnie wyglada to tak: trzy modele
     6C – 4″
     6S – 4,5-4,7″
     6S Plus – 5,5-5,7″
     Bo dla mnie nawet 5,5″ jest za mało. Więc ideały to by były. Dla ciebie. Apple podjęło bardzo dobrą decyzję, co do wielkości wyświetlaczy. Dla każdego coś dobrego.

     • Arkadiusz Sz.

      Skoro 5,5 za mało to czas na tablet. Sam osobiscie posiadam iPada mini 3 do wszelkich multimedii i gazet.

© 2018 AppleWorld