Czerwony iPhone 7 (PRODUCT) RED z czarnym frontem uzyskany po złożeniu dwóch modeli

Czerwony iPhone 7 (PRODUCT) RED z czarnym frontem uzyskany po złożeniu dwóch modeli

Published by in iPhone on Marzec 25th, 2017

iPhone 7

Nowy iPhone 7 i 7 Plus sygnowany logiem (PRODUCT)RED wydany wczoraj, posiada czerwoną aluminiową obudowę, którą już teraz zyskał sobie wiele fanów. Niestety, jest wyposażony w białą płytę czołową, podobnie jak złoty, srebrny i różowozłoty iPhone, co też stało się już punktem krytyki dla osób, które uważają, że nowy kolor lepiej wyglądałby w połączeniu z frontem czarnym.

YouTuber Danny Winget zdążył już przerobić swojego czerwonego iPhone’a 7 Plus i zastąpił jego płytę główną i przedni front elementami pochodzącymi z iPhone’a 7 Plus w kolorze Jet Black dając nam zerknąć na to, jak wyglądałby iPhone 7 Plus (PRODUCT) RED z czarnym frontem.

Winget musiał wymienić nie tylko przedni wyświetlacz, ale także płytę główną, ponieważ zamiana tylko części przedniej mogłaby całkowicie pozbawić funkcjonalności czujnik odcisku palca Touch ID.

iPhone 7

Apple wiąże czujnik odcisków palców Touch ID z płytą główną iPhone’a i wyłącza go z powodów bezpieczeństwa, jeśli jakakolwiek z tych części jest wymieniona. Dlatego też większość wewnętrznej struktury telefonu (PRODUCT) RED iPhone musiała być wymieniona na części z telefonu Jet Black.

iPhone 7

Zakup całego iPhone’a 7 lub 7 Plus w kolorze Jet Black w celu stworzenia hybrydowego, czerwono-czarnego telefonu iPhone 7 jest raczej dla większości niewykonalna, ale jest ciekawym konceptem samym w sobie. Metoda ta zasadniczo niszczy zarówno iPhone’a 7 Jet Black, jak również uszczelnienie wodoszczelne w czerwonym iPhone’ie.

Tagi:
© 2017 AppleWorld
Wordpress SEO Plugin by Wordpress SEO Plugin