Czy ikonka w Apple Photo Stream pokazuje wygląd nowego iPhone'a?

Czy ikonka w Apple Photo Stream pokazuje wygląd nowego iPhone’a?

Cały czas trwają spekulacje na temat tego, czy wygląd nowego iPhone’a 5 pozostanie niezmieniony (tak jak było w przypadku iPhone’a 3G oraz 3GS), czy też Apple zdecyduje się na zmianę designu swojego smartfona. Wiele plotek mówi o większym wyświetlaczu urządzenia, jednak w obecnej obudowie nie udałoby się zmieścić ekranu o dużo większej przekątnej. Jedna z deweloperskich wersji iPhoto wskazuje jednak na to, że wygląd iPhone’a ulegnie zmianie.

W przewodniku pokazującym, jak korzystać z Photo Stream, jednej z nowych funkcji oferowanych w iOS, pojawia się ikonka telefonu. Swoim kształtem nie przypomina ona jednak obecnego smartfonu Apple. Wszystkie ikony w OS X prezentujące podłączane do komputera urządzenia są zgodne z ich rzeczywistym wyglądem. Możliwe więc, że kolejny iPhone będzie wyglądał tak, jak na poniższym obrazku.

Jeżeli urządzenie miałoby zachowane proporcje i było zbliżone wymiarami do obecnego iPhone’a, to posiadałoby ono ekran o przekątnej 4 cali. Interesująca jest również kwestia przycisku Home, który w ikonie ma podłużny kształt. Możliwe, że zostałby on wymuszony mniejszą wysokością przycisku, by zmieścić w telefonie większy wyświetlacz, nie powiększając jednocześnie rozmiarów całego urządzenia.

Tagi:


© 2018 AppleWorld