Czy właśnie taki iOS 8 zobaczymy już za ponad miesiąc?

Czy właśnie taki iOS 8 zobaczymy już za ponad miesiąc?

iOS 8

Kiedy Tim Cook wejdzie na scenę tegorocznego WWDC wszyscy spodziewamy się, że odsłoni on najnowszą iterację mobilnego systemu operacyjnego Apple, iOS 8 … pierwszą poważną aktualizację do systemu operacyjnego od kiedy Jony Ive drastycznie go przebudował.

Większość z nas w tym momencie widzi pozytywne zmiany i funkcję jakie wprowadził iOS 7 w stosunku do iOS 6 (pomijając fakt, że niektórym może się nie podobać sam wygląd), ale wciąż wiele w nim można zmienić. A jeśli iOS 8 okaże się tak dobry, jak ta koncepcja wideo od TechRadar, to myślę, że wszyscy będziemy naprawdę bardzo zadowoleni.

Chociaż większość filmów koncepcyjnych kolejnych wersji oprogramowania Apple to nierealne fantazje, ten film Techradar przewiduje nowe funkcje iOS 8, które są albo mocno prawdopodobne, albo już solidnie zapowiedziane.

Na przykład, film pokazuje Siri rozpoznające utwór muzyczny z wykorzystaniem najnowszej integracji tej funkcji dzięki uprzejmości Shazam. Pokazuje również nową aplikację Healthbook synchronizującej się z iWatch. Pokazuje również system operacyjny zapewniający pełne wsparcie dla CarPlay i całkowicie przeprojektowane Centrum Powiadomień.

Całość wygląda naprawdę nieźle więc ty bardziej jetem ciekawy co tak naprawdę Apple szykuje nam na czerwiec. A ten już coraz bliżej.

[contentblock id=1 img=iframe.png]

Tagi:


© 2018 AppleWorld