Czy właśnie taki iOS 8 zobaczymy już za ponad miesiąc?

Czy właśnie taki iOS 8 zobaczymy już za ponad miesiąc?

iOS 8

Kiedy Tim Cook wejdzie na scenę tegorocznego WWDC wszyscy spodziewamy się, że odsłoni on najnowszą iterację mobilnego systemu operacyjnego Apple, iOS 8 … pierwszą poważną aktualizację do systemu operacyjnego od kiedy Jony Ive drastycznie go przebudował.

Większość z nas w tym momencie widzi pozytywne zmiany i funkcję jakie wprowadził iOS 7 w stosunku do iOS 6 (pomijając fakt, że niektórym może się nie podobać sam wygląd), ale wciąż wiele w nim można zmienić. A jeśli iOS 8 okaże się tak dobry, jak ta koncepcja wideo od TechRadar, to myślę, że wszyscy będziemy naprawdę bardzo zadowoleni.

Chociaż większość filmów koncepcyjnych kolejnych wersji oprogramowania Apple to nierealne fantazje, ten film Techradar przewiduje nowe funkcje iOS 8, które są albo mocno prawdopodobne, albo już solidnie zapowiedziane.

Na przykład, film pokazuje Siri rozpoznające utwór muzyczny z wykorzystaniem najnowszej integracji tej funkcji dzięki uprzejmości Shazam. Pokazuje również nową aplikację Healthbook synchronizującej się z iWatch. Pokazuje również system operacyjny zapewniający pełne wsparcie dla CarPlay i całkowicie przeprojektowane Centrum Powiadomień.

Całość wygląda naprawdę nieźle więc ty bardziej jetem ciekawy co tak naprawdę Apple szykuje nam na czerwiec. A ten już coraz bliżej.

[contentblock id=1 img=iframe.png]

Tagi:
 • Szymon Pawłowski

  z iOS-em 7 można zrobić na prawdę wiele tylko czy kolejny poważny upgrade jest aż tak nowatorski że zasługuje na kolejny numerek? Jony jak zwykle wyciśnie designerskiego maxa z ios’a ale nie wydaje mi się że jest to NeXT STEP. może brak steve’a powoduje że bardziej krytycznie postrzegam kolejne kroki Apple pod wodzą Tim;a.

 • Michał

  serio Wam to sie podoba?

  • AppleWorld

   a Tobie nie? po prostu nie oczekuje od iOS 8 rewolucji. Tylko nowych funkcji..

   • kuba

    no mi na przykład centrum powiadomień kompletnie nie pauje. Nie można robić już takiej maksymalnej prostoty bo przecież to jest śmieszne. Ze skrajności w skrajność nie mozna wpadać. O ile do Ios7 mozna sie przyzwyczaic to bardziej prosty juz bedzie żałosny.

© 2017 AppleWorld