Czy zamierzasz kupić nowego iPhone'a 7 [Ankieta]

Czy zamierzasz kupić nowego iPhone’a 7 [Ankieta]

iphone-7-kolory

Od środowej konferencji Apple podczas której zobaczyliśmy oficjalnie nowego iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus minęło dwa dni. Jak zawsze jest grupa osób dla których urządzenie jest „wow”, a druga połowa ma pewien niedosyt. 

Wodoodporność, głośniki stereo, nowy aparat, nowy kolor „jet black”. Czy te nowości wpłyną na to, że zdecydujecie się na zakup nowego iPhone’a. Dziś ruszyły wstępne zamówienia na telefon w pierwszej grupie krajów w tym u naszych sąsiadów czyli w Niemczech. Ci co nie mogą się już doczekać na pewno złożyli rezerwację za naszą zachodnią granicą i przyszły weekend mają już zaplanowany na wycieczkę do Berlina lub Drezna. Do Polski telefon oficjalnie zawita i tak stosunkowo szybko bo już 23 września czyli tydzień później niż w pierwszych krajach.

Ale czy ostatecznie warto „przesiąść się” na nowszy model? Czy przymierzacie się do zakupu iPhone’a 7? Dajcie znać w naszej weekendowej ankiecie.

Tagi:


 • Bartosz

  Szkoda ze zapomnieli o diodzie powiadomien. Pewnie za duzo by energi brała i tak z tej kiepskiej baterii

 • ElMar

  Własnie przesiadłem się z Lumii na 6S+ i nie widzę potrzeby zmiany, to byłaby głupota. Poczekam na 7S+ a jeśli nie zrobi na mnie „wow” wrażenia to poczekam do kolejnej generacji. 6S+ wydaje mi się telefonem idealnym.

 • Maciej002

  Jak ktoś ma 4 albo 5 to jest sens przesiadki. Ja mam akurat 6S i nie widzę potrzeby kupna 7. Jakoś pierwszy raz w życiu nowy iPhone nie zrobił na mnie żadnego wow. Mam wrażenie, że iPhone 9 lub 10 (wiem, daleka droga) nie będzie posiadał żadnego wejścia, będzie słuchanie muzyki przez bluetooth (to co w sumie wprowadzają w 7) i ładowanie indukcyjne 😀

 • Swill

  Kicha mam 6s i niecwidze sensu zmiamy tymbardxiej, że się sypie

 • Mateusz

  Czy zakup iPhone 7 w moim przypadku to:
  Zło koniecznie? Nie. Ale cieżko mi zaufać ponownie Samsungowi czy Sony, albo LG. Każdy z tych producentów mnie na swój sposób zawiódł i zniechęcił do ponownego zakupu. Czy iPhone 7 ma tysiące bajerów jak konkurencja? Nie. Ale ja nie potrzebuję tysięcy bajerów. Ja potrzebuje szybko działającego smartfona, z prostym nie przeładowanym OS.
  Czy konkurencja pokazała coś lepszego? Nie.
  Nie zachwycił mnie żaden telefon z ostatniego okresu. Czy jestem Apple Zjebem? Nie. Użyj odpowiednich argumentów, przekonaj mnie a zmienię telefon.
  Czy należy krytykować kogoś za jego wybór? Nie. Każdy ma własne życie i własne wybory. Nie rozumiem tylko, dlaczego zawsze jest tyle hejtu na Apple a ta firma ma zawsze największe wyniki sprzedażowe…

  • Jakub Lepich

   Ma takie obroty bo hejterzy robia najwieksza robote martekingowa i to za darmo 😀
   I to jest najlepsze
   duzo hejtu -> najlepsze obroty sprzedazy 😀

© 2018 AppleWorld