Demo Apple Watch uruchamia się 70-sekund

Demonstracyjny Apple Watch uruchamia się aż 70-sekund

Apple Watch kolekcja

Najnowszy film opublikowany na YouTube prezentuje czas uruchamiania demo Apple Watch, na którym widać że czas ten to dokładnie 1 minuta i 10 sekund od czarnego ekranu do pokazania się tarczy zegara. Mimo, że czas uruchomienia wydaje się długi w porównaniu do innych produktów firmy Apple, to może na niego wpływać wiele czynników.

Apple Watch na filmie jest urządzeniem demonstracyjnym, z wnętrzami podobno bardzo zbliżonymi do finalnego produktu, który trafi do sprzedaży. Jednak na czas uruchomienia może mieć wpływ dostosowane oprogramowanie i inne czynniki specyficzne dla instalacji demonstracyjnej. Można zatem zakładać że finalny produkt będzie się uruchamiać szybciej.

Pierwsze zegarki Apple Watch trafią do swoich nabywców już w najbliższy piątek.

  • Funek

    Czas uruchomienia minuta dziesięć, pogoda nie działa. No nie zachęca, co tu dużo mówić. A tekst, że produkt finalny MOŻE będzie uruchamiał się szybciej jak dla mnie o niczym nie świadczy. Można powiedzieć że się czepiam, ale patrząc na to wszystko to raczej nie kupię tego iWatcha. Mam nadzieję, że późniejsze wersje zostaną poprawione, bo ogólnie mam chrapkę na taki sprzęt 🙂

  • Obi

    ale ktoś ma zgrzybiałego palucha

© 2017 AppleWorld