DigiTimes Air twierdzi, że iPad Air 3 będzie miał wyświetlacz 4K i 4GB pamięci RAM

DigiTimes Air twierdzi, że iPad Air 3 będzie miał wyświetlacz 4K i 4GB pamięci RAM

Published by in iPad on Styczeń 28th, 2016

image

Tajwański producent paneli dotykowych General Interface Solution and TPK mają być głównymi producentami trzeciej generacji iPada Air „4K”, poinformował dziś DigiTimes powołując się na źródła z chińskiego łańcucha dostaw.

Te same źródła twierdzą, że oprócz panelu dotykowego o rozdzielczości 4K, nowy 9,7-calowy tablet Apple będzie miał zwiększoną pamięć RAM do 4GB i lepszą żywotność baterii i ma wejść do masowej produkcji w drugim kwartale 2016 roku.

Raport dodaje, że producenci wyświetlacza spodziewają się niewielkiego wzrostu popytu w tym roku na produkty firmy Apple ze względu na wyposażenie ich w technologię 3D Touch. To kłóci się z nieco wcześniejszymi plotkami sugerującymi, że iPad Air 3 nie będzie posiadał technologii wyświetlacza czułego na nacisk ze względu na trudności produkcyjne związane ze skalowaniem go na większym wyświetlaczu.

Tajwańska strona DigiTimes ma mieszane doświadczenie w informowaniu o planach związanych z nadchodzącymi produktami firmy Apple, ale jego źródła z łańcucha dostaw okazywały się niezawodne w przeszłości. Na podstawie informacji z rysunków projektowych, nowa generacja iPada Air może posiadać cztery głośniki tak jak iPad Pro i zyskać lampą błyskową LED obok tylnej kamery. Inne aktualizacje, które mają sens to szybszy procesor A9 lub A9X, Smart Connector i lepsza kamera.

Tagi:


© 2018 AppleWorld