Dokument Samsunga pokazuje, że Galaxy S miał być lepszy niż iPhone

Dokument Samsunga pokazuje, że Galaxy S miał być lepszy niż iPhone

Każdy, kto ma starsze rodzeństwo przyzna, że młodszy brat lub siostra zawsze chce być taki jak ten starszy i często upodobnia się w tym co robi, mówi lub nawet jak ubiera. Cóż, wygląda na to Samsung jest młodszym rodzeństwem Apple.

W trwającym sporze pomiędzy firmami, Apple zaprezentował wewnętrzny dokument firmy Samsung z 2010 r., który porównuje smartphone Galaxy S z iPhone’em firmy Apple. We wtorek, cały 132-stronicowy dokument został dopisany do dowodów. Nie wróży to dla Samsunga nic dobrego.

Tłumaczony z języka koreańskiego dokument porównuje smartphone Galaxy S (zidentyfikowany jako S1) do telefonu iPhone. Funkcja po funkcji. Dokument opisuje wszystko, od ekranu głównego do wbudowanej przeglądarki, aż do aplikacji wbudowanych domyślnie na obu telefonach. Dla każdej funkcji oferuje sugestie co Samsung może ulepszyć, aby jego smartphone był lepszy.

Dokument na pewno nie pomoże Samsungowi obronić się przed tym, co firma Apple twierdzi cały czas: Samsung skopiował design iPhone’a. Samsung, z drugiej strony wciąż argumentuje, że wraz z pojawieniem się możliwości dotykowych wszystkie smartphony zostały zepchnięte na coś takiego jak iPhone.© 2018 AppleWorld