Dwójka dzieci testuje zginanie iPhone'a 6 Plus w sklepie Apple Store

Dwójka dzieci testuje zginanie iPhone’a 6 Plus w sklepie Apple Store

zginanie iPhone'a 6

Temat wyginających się iPhone’ów 6 Plus nie schodzi z ust internautów. Choć Apple wydał swoje stanowisko w tej sprawie i jak sie okazuje sprawa jest bardziej rozdmuchana niż ma to miejsce w rzeczywistości, to dziś w internecie pojawił się nowy film pokazujący dwójkę dzieci z Wielkiej Brytanii, które udały się do Apple Store w celu przeprowadzenia własnych testów wyginania się iPhone 6 Plus.

Dzieci, jak to dzieci nie zastanowiły się nad konsekwencjami nagrania takiego filmu pokazując na początku swoje twarze i publikując go w serwisie YouTube z założeniem, że nikt ich nie złapie. Do momentu kiedy wpadli na pomysł by jednak go usunąć, pojawiło się już mnóstwo jego przejęć i udostępnień w YouTube.

Film pokazuje próbę wygięcia wystawowych jednostek iPhone’a 6 Plus w salonie Apple. Choć w iPhone’ie 6 Plus łatwiej było oddzielić wyświetlacz od obudowy to samo jego wygięcie nie okazało się takie łatwe. W ostateczności chłopcy podeszli do pracownika sklepu Apple z pytaniem czy iPhone 6 Plus naprawdę się wygina, słysząc w odpowiedzi że w ramach regularnego stosowania nie ma to miejsca.

Pod koniec filmu dzieciaki stwierdzają, że iPhone 6 Plus naprawdę ma problem z wyginaniem się, a Apple musi to naprawić, bo „to jest po prostu f-ing stupid”. Szkoda, że chłopcy nie doszli do takiego wniosku publikując swój film w internecie, bo to faktycznie było dość głupie i może ich rodziców sporo kosztować. • Dariusz Młynarski

  Dwóch absolutnych kretynów ma swoje 5 minut.

 • Zodi

  Widziałem artykuł na jakiejś stronie z zamieszczonym filmem gdzie testowali kilka modeli smartfonów pod względem właśnie wyginania się. Test po pierwsze pokazał że dość ciężko jest jakikolwiek telefon wygiąć co oczywiście prawie niemożliwym jest do zrobienia trzymając go w kieszeni, a po drugie że np. HTC One wygina się dużo łatwiej od Iphona 6 plus. Co ciekawe Iphone 6 Plus wygina się trudniej od Iphon’a 6. Do testów wykorzystali maszyne z pokazaną skalą. W teście brał udział jeszcze Iphone 5 co wcale nie jest jakoś bardziej wytrzymały od 6 i 6 Plus oraz jakiś Samsung, który też niezwykłych wyników nie miał. Także podsumowując Iphony wyginają się dokładnie tak samo jak każde inne telefony na rynku, a są i takie co się wyginają bardziej. 🙂

 • done

  wyginać sprzęt w sklepie. Czemu nie kupili sobie iphone’a i nie zaczęli go wyginać. Filmik pokazuje jedynie że są to małe gnoje i nic więcej

 • pepe

  no dobra ale z jaką siłą oni to robią. taki samsung tak samo bedzie sie zachowywał

  • mishek

   Szczerze wątpię. Androidowe smartfony kosztujące połowę lub 1/3 tej ceny są znacznie wytrzymalsze. Argument siły jest tu zupełnie nietrafiony, bo to w końcu dzieciaki. Gdyby zrobił to dorosły, silny mężczyzna, to złamałby to urządzenie wpół.

   • ksiadz

    ” androidowe smartfony są wytrzymalsze ” hahaha padlem. To wszystkie są tak samo mocne, a przynajmniej każdy mocniejszy od ip6? Wyginales i sprawdzałeś? Bo ja szukałem kantem z1 naprawdę bardzo lekko i całe szkło z przodu poszło w drzazgi.Huawei p7 po tygodniu użytkowania się wykazywał mimo noszenia w sztywnym etui. Także nie uważam ze ip6 jest jakoś specjalnie uposledzony pod tym względem a badania pokazały ze mniejszy nacisk wystarczy żeby zgiac HTC m8 a jakoś nikt nie narzeka ze się łamie.

 • Lookso

  bardzo dobrze zrobili… a cytując: „bo to faktycznie było dość głupie i może ich rodziców sporo kosztować.” autor się przejmuje budżetem dzieciaków z anglii? czy pogarszaniem się reputacji firmy xdd Apple zrobiło głupote wypuszczając dość mocno niedorobiony produkt na rynek. Do sprzedaży trafiło pełno bubli i oni to udowodnili w prawdziwych warunkach sklepowych.

© 2018 AppleWorld