Etui i obudowy na iPhone 6 i 6 Plus będą pasować do nowych modeli 6S i 6S Plus

Etui i obudowy na iPhone 6 i 6 Plus będą pasować do nowych modeli 6S i 6S Plus

iphone-6-accessories-geo-201509

Z zaledwie niewielkimi zmianami w stosunku do wyglądu iPhone’a 6, etui przeznaczone do zeszłorocznych modeli powinny właściwie pasować do serii nowych modeli iPhone’a 6S, które trafią do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. To oznacza, że nie będzie potrzeby odświeżać również akcesoriów.

Apple zaznacza na swojej stronie, że jego skórzane i silikonowe etui na iPhone’a 6S i iPhone’a 6S Plus będą pasować również odpowiednio do iPhone’a 6 i iPhone’a 6 Plus. Wszystkie cztery telefony są sprzedawane przez firmę jednocześnie, a oficjalne etui firmy Apple mają potwierdzoną zgodność dopasowania zarówno do serii iPhone’ów 6 i 6S.

Chociaż etui będą pasowały do najnowszych modeli, to nowe modele 6S są nieco grubsze niż modele z linii iPhone’a 6. IPhone 6S i 6S Plus mają odpowiednio grubość 7,1 mm i 7, 3 mm. Dla porównania, ubiegłoroczny iPhone 6 ma 6,9 mm, a iPhone 6 Plus ma 7,1 mm. Ale nie tylko grubość różni nowe modele od poprzednich. W praktyce iPhone 6S Plus jest nieco wyższy 158,3 mm w porównaniu do 158,2 mm jakie mierzy iPhone 6 Plus. Nowy model 6S Plus jest też nieco szerszy.

Biorąc pod uwagę, że etui Apple pasuje zarówno do ubiegłorocznych jak i tegorocznych modeli, prawdopodobne jest, że praktycznie wszystkie etui firm trzecich będą również do nich pasowały. Producent etui – firma Speck – poinformowała o tym  już w zeszłym tygodniu. • Margarita

  to całkiem spoko aczkolwiek ci co są fanami apple będą zawsze chcieli mieć nowe casy na swoje nowe iphony 6s 🙂

 • elka

  a ja tam i tak będę kupowała kolejne casy na mojego iphone 6s <3 mam ich już całkiem niezłą kolekcję

 • Piotrek

  Ale w sumie po co obudowa albo etui na iPhone 6s przecież to zasłoni wygląd całego telefonu. Sam Jobs mówił że iPhone porysowany wygląda szlachetniej.

 • zuzka

  panowie dobra wiadomość, Ci którzy mają problem z kolorem różowym iPhone 6s mają ratunek, ale dla mnie różowy jest kolorem dla prawdziwych mężczyzn

© 2018 AppleWorld