Firma Apple udostępnia pierwszą wersję beta systemu iOS 11.1 dla publicznych beta testerów

Firma Apple udostępnia pierwszą wersję beta systemu iOS 11.1 dla publicznych beta testerów

iOS 11.1 beta 1

Firma Apple wydała dzisiaj pierwszą publiczną wersję beta iOS 11.1 dla publicznych beta testerów, zaledwie jeden dzień po udostępnieniu jej w ręce deweloperów i nieco ponad tydzień po publicznej premierze iOS 11.

Testerzy beta, którzy zarejestrowali się w programie testów beta firmy Apple, otrzymali aktualizację iOS 11.1 beta po zainstalowaniu odpowiedniego certyfikatu na urządzeniu z iOS.

Ci, którzy chcą wziąć udział w programie testowania beta, mogą zarejestrować się na stronie testowej beta firmy Apple, która umożliwia użytkownikom dostęp do wersji beta systemów iOS, macOS i tvOS betas. Bety iOS nie zawsze są stabilne i nie powinny być instalowane na podstawowym urządzeniu.

iOS 11.1 beta 1

Chociaż Apple obiecał, że niektóre ważniejsze funkcje, takie jak obsługa iCloud dla Wiadomości pojawią się w aktualizacjach beta, funkcje te nie są obecne w iOS 11.1 beta.

iOS 11.1 wydaje się wprowadzać niewielkie zmiany, skupiając się na poprawkach obecnych funkcji. Wprowadzono nową animację po dotknięciu paska stanu do przewijania w górę, a także szybszą animację odblokowania.

iOS 11 to duża aktualizacja systemu operacyjnego iOS, wprowadzająca niewielkie zmiany w wyglądzie takie jak odnowione działanie blokady ekranu, nowe Centrum Sterowania, program ARKit dla programistów, nowy sklep App Store i całkowicie zrewidowany interfejs dla iPada obejmujący obsługę doka, przeciągania i upuszczania oraz nowy przełącznik aplikacji dla lepszej niż kiedykolwiek wielozadaniowości.

Wszystkich testerów namawiam też w tym miejscu nie tylko do pobrania sobie nowej aktualizacji, ale przede wszystkim do raportowania zauważonych błędów. To o to w tym przede wszystkim chodzi. Nie tylko po to, żeby się pochwalić znajomym, że mamy już nowszą wersję iOS tylko o to, żeby dopracować ją wcześniej, a nie potem narzekać na niedociągnięcia.

© 2017 AppleWorld
Wordpress SEO Plugin by Wordpress SEO Plugin