Frontman Sex Pistols wydał 15 600 dolarów w grach na iPadzie

Frontman Sex Pistols wydał 15 600 dolarów w grach na iPadzie

Johny Rotten

Czy zdarza Wam się robić zakupy w aplikacjach? Zapewne większość powie że tak. Nie mniej pewnie nie przebijecie swoich zakupów tymi, jakich dokonał były wokalista punk rockowego zespołu Sex Pistols John „Johnny Rotten” Lydon.

W rozmowie z brytyjską gazetą Telegraph, Lydon przyznał się, że wydał około 10 000 funtów (około 15 600 dolarów) w ciągu dwóch lat dokonując zakupów wewnątrz gier, w które gra na swoim iPadzie.

„Wchodzę w Game of Thrones, Game of War, Real Racing i chcę po prostu piąć się w górę. Jak idiota nie panuję nad sobą. Jest we mnie dziecko, widzisz? Zabrano mi nieco mojego dzieciństwa i jestem zdeterminowany, aby odzyskać je z powrotem”

Lydon znany z tego, że kocha gadżety, opowiedział również o swoich ukochanych głośnikach Bowers & Wilkins głośników i o tym jak woli jeździć Ferrari w grze PlayStation niż własnym, jednym w prawdziwym życiu.

Choć wydanie 15 600 dolarów na aplikacje iPadowe to luksus na jaki niewielu z nas może sobie pozwolić, to wśród standardów gwiazd Lydon nie wypada aż tak bardzo ekstremalnie. Wcześniej w tym roku, legenda NBA Shaquille O’Neal przyznał się, że wydaje zdumiewające 1000 dolarów tygodniowo na zakup aplikacji. „Nie boję się powiedzieć, że jestem maniakiem” powiedział Shaq w wywiadzie z The Wall Street Journal.

Tagi:


  • Darqha

    Ze śmiercią Sida Sex Pistols nie jest już to samo. Może to sentyment do lat dziecięcych, ale stary punk to też nie to samo co dziś. Ideały zamienione na apki?
    podpisano: stary expunk

© 2018 AppleWorld