Google dodaje wsparcie centrum powiadomień do aplikacji Gmail dla iOS

Google dodaje wsparcie centrum powiadomień do aplikacji Gmail dla iOS

Google dokonał aktualizacji swojej aplikacji Gmail dla iOS, przynosząc szereg usprawnień do wersji pierwotnie wydanej w listopadzie zeszłego roku. Aktualizacja dodaje wsparcie Centrum powiadomień, możliwość wysyłania poczty z alternatywnych adresów e-mail, a także możliwość pozostania zalogowanym w aplikacji bez konieczności każdorazowego logowania.

Nasz zespół ciężko pracuje nad tym, aby przynieść najczęściej używane funkcje do aplikacji Gmail dla iOS.

[…]

Po pierwsze, Gmail jest teraz w pełni zintegrowany z centrum powiadomień i obsługuje banery, alerty i opcje blokady ekranu. Powiadomienia są teraz bardzo szybki – do 5x szybsze niż w poprzedniej wersji.

Następnie, masz teraz możliwość wysyłania poczty z alternatywnych adresów e-mail. Po skonfigurowaniu alternatywnych adresów nadawcy w Gmailu na pulpicie w Ustawienia-> Konta-> Wyślij maila widać pole Od: opcja podczas tworzenia nowej wiadomości w aplikacji.

Wreszcie, mamy poprawiony proces logowania, co pozwala na bycie zalogowanym w aplikacji tak długo jak chcesz. Nadal można wybrać wylogowanie się z konta, ale nie zostanie się automatycznie wylogowanym po pewnym czasu.

Gmail dla iOS jest bezpłatnie dostępny do pobrania w App Store.© 2018 AppleWorld