Google wprowadza aplikacje Chrome dla komputerów Mac

Google wprowadza aplikacje Chrome dla komputerów Mac

aplikacje Chrome na Mac

Google ogłosił dziś, że wprowadzi aplikacje Chrome do przeglądarki na Mac, po okresie beta testów, które rozpoczęły się w maju. Po raz pierwszy wprowadzone we wrześniu dla użytkowników systemu Windows i Chromebook, aplikacje Chrome zostały zaprojektowane, aby działały jak natywne aplikacje na Mac, pracując w trybie offline, aktualizując się automatycznie i synchronizując na każdym komputerze, na którym użytkownik jest zalogowany do Chrome.

Aplikacje Chrome działają w trybie offline, automatycznie aktualizują się i synchronizują z dowolnego komputera, na którym użytkownik jest zalogowany do Chrome, więc można kontynuować je w dowolnym momencie kiedy zostały przerwane. Twoje aplikacje Chrome na Mac zachowują się tak jak natywne oprogramowanie. Na przykład, można je znaleźć w folderze Programów w Docku. Można wyszukiwać aplikacje po nazwie w Spotlight tak jak każdego innego programu na Mac jakiego używałeś.

Aplikacje Chrome, które są oddzielone od aplikacji przeglądarki Chrome, są pobierane do folderu aplikacji i działają jak inne aplikacje systemu Mac. Aplikacje mają dostęp do lokalnego dysku w trybie wsparcia offline, różnicując je od standardowych aplikacji Chrome i są w stanie z łatwością synchronizować zawartość między wieloma komputerami.

Aplikacje Chrome dla Mac współpracują także z Google Chrome App Launcher, który będzie instalowany automatycznie podczas pobrania dowolnej aplikacji Chrome. Chrome App Launcher agreguje wszystkie aplikacje Chrome w jednym wygodnym folderze na doku Maca.

Google ma kilka różnych w pełni funkcjonalnych aplikacji Chrome dostępnych do pobrania z Chrome Web Store.

[contentblock id=1 img=gcb.png]© 2018 AppleWorld