HTC wyśmiewa Apple i Samsunga w nowym hip-hopowym wideoklipie

HTC wyśmiewa Apple i Samsunga w nowym hip-hopowym wideoklipie

Apple vs HTC

HTC opublikował na swoim kanale YouTube, HTCAmerica, firm który jest satyrą największych konkurentów HTC – a mianowicie Apple i Samsunga – piosenką śpiewaną przez rapera Grega Carry, znanego jako „Doc G.”

Wideo, którego pełny tytuł brzmi „Doc G’s HTC Anthem „Hold the Crown” w/ David Bruce” skupia się wokół interakcji rapera z różnymi ludźmi przebranymi za smartfony z różnych firm. Carr, znany głównie ze swojego udziału w grupie P.M. Dawn, dołącza do większości filmów HTC i Davida Bruce’a.

Słowa utworu to zasadniczo tylko i wyłącznie wyśmiewanie innych telefonów. Od niższej wydajności i gorszego dźwięku w smartfonach Apple do „przereklamowanych” Galaxy firmy Samsung. Zawiera on również ogólne odwołania do najpopularniejszych funkcji HTC, takich jak ekstremalny tryb oszczędzania energii i odniesienia do dyrektora generalnego HTC Petera Chou.

Firma, na tym samym kanale YouTube, wydała również wywiad, w którym Bruce udziela odpowiedzi na pytania zadawane przez Carrego na różne tematy, począwszy od jego czasów z produktami HTC do jego myśli na temat rywalizacji pomiędzy firmami. Podczas niej, raper twierdzi, że „ogromnie wspiera HTC od lat” i uważa, że HTC „tworzy najlepsze telefony”. Zgadzacie się z tym?

Tagi:,


© 2018 AppleWorld