HTC wyśmiewa Apple i Samsunga w nowym hip-hopowym wideoklipie

HTC wyśmiewa Apple i Samsunga w nowym hip-hopowym wideoklipie

Apple vs HTC

HTC opublikował na swoim kanale YouTube, HTCAmerica, firm który jest satyrą największych konkurentów HTC – a mianowicie Apple i Samsunga – piosenką śpiewaną przez rapera Grega Carry, znanego jako „Doc G.”

Wideo, którego pełny tytuł brzmi „Doc G’s HTC Anthem „Hold the Crown” w/ David Bruce” skupia się wokół interakcji rapera z różnymi ludźmi przebranymi za smartfony z różnych firm. Carr, znany głównie ze swojego udziału w grupie P.M. Dawn, dołącza do większości filmów HTC i Davida Bruce’a.

Słowa utworu to zasadniczo tylko i wyłącznie wyśmiewanie innych telefonów. Od niższej wydajności i gorszego dźwięku w smartfonach Apple do „przereklamowanych” Galaxy firmy Samsung. Zawiera on również ogólne odwołania do najpopularniejszych funkcji HTC, takich jak ekstremalny tryb oszczędzania energii i odniesienia do dyrektora generalnego HTC Petera Chou.

Firma, na tym samym kanale YouTube, wydała również wywiad, w którym Bruce udziela odpowiedzi na pytania zadawane przez Carrego na różne tematy, począwszy od jego czasów z produktami HTC do jego myśli na temat rywalizacji pomiędzy firmami. Podczas niej, raper twierdzi, że „ogromnie wspiera HTC od lat” i uważa, że HTC „tworzy najlepsze telefony”. Zgadzacie się z tym?

Tagi:,


 • Rafał Idczak

  Z serii „dajmy hip-hop w reklamie to takie młodzieżowe”

  • Szemot

   HTC says: iPhone&Samsung, you’re not so HOT!!! 😉

 • hamada

  Nie wiem czy najlepsze ale dobre, obecnie mam HTC ONE M8 jakościowo i wydajnościowo się spisuje. Mój poprzedni HTC ONE miał problem z mikrofonem, poszedł do serwisu i było okey, jeszcze wcześniej był HTC ONE S, był świetny, dobry aparat wydajność na poziomie i zachwycająco cienki. Jako pierwszego miałem HTC Wildfire on jako tako działał ale w miarę pojawiania się coraz bardziej wymagających aplikacji i gier strasznie mulił. Jednoznacznie mogę stwierdzić, że telefon jest wart swojej cenny, jeszcze nigdy mnie firma HTC nie zawiodła. Natomiast jak widzę ciągłe komentarze na grupach Apple o problemach z iPhonami, a to z systemem, a to z jakimś podzespołem czy wadą to odpycha mnie od telefonów Apple.

  • Tomasz

   Problemy z systemem? Dobre sobie…

  • Neroix

   Dziwne… gdy miałem HTC ciągle miałem z nim problemy i w ciągu roku byłem z nim z 4 razy w serwisie, z Samsungiem ani iPhonem nie miałem takich problemów. Ani z systemem, a tym bardziej nie z podzespołami.

 • Ja

  A próbował kiedyś wymienić zbite szkło w HTC ONE?

  • gość

   Nie próbowałem wymieniać ale z Twojego komentarza można wyczytać, że bardzo ciężko się to robi. Jednak wszystkie obecnie topowe telefony mają z tym problem. Wyświetlacz zgrzewany z dotykiem = 500 zł nowy z wymianą. Niestety.

   • Neroix

    Miałeś w ręcę inne telefony? Zmiana wyświetlacza w iPhone? 5 minut, 200 zł, Wymiana w flagowym samsungu? 5 minut 200 zł. Wymiana w HTC? Ponad 500 zł zostawionych w SERWISIE! Samsung już po galaxy S3 zrezygnował z wyświetlacza zgrzanego z telefonem. iPhone nigdy tego nie robił.

© 2018 AppleWorld