iOS 8.0.1 powoduje zanik sieci i problemy z Touch ID w iPhone'ie 6/6 Plus

iOS 8.0.1 powoduje zanik sieci i problemy z Touch ID w iPhone’ie 6/6 Plus

błąd w iOS 8.0.1

Apple wypuścił godzinę temu iOS 8.0.1 naprawiający kilka istniejących błędów nowo wydanego systemu iOS 8. Niestety, wygląda na to Apple wprowadził nowe błędy w wydaniu iOS 8.0.1.

Otrzymaliśmy doniesienia, że aktualizacja powoduje zanik sieci komórkowej i problemy z czujnikiem dotykowym Touch ID. Użytkownicy widzą wciąż na ekranie napis „Szukanie” lub „Brak sieci”. Ponadto, Touch ID całkowicie nie działa. Z tego co się zorientowaliśmy problem dotyczy iPhone’a 6 i iPhone’a 6 Plus – inni użytkownicy iPhone’a nie zgłaszają żadnych większych problemów.

Ponowne uruchomienie iPhone’a 6 lub 6 Plus nie poprawia wyszukiwania sieci. Niektórzy użytkownicy zgłaszają, że przywrócenie systemu iOS 8.0.1 przez iTunes lub przeprowadzenie instalacji aktualizacji przez iTunes rozwiązuje problem z siecią komórkową. Wsparcie Apple również zaleca przywrócenia iOS 8.0.1 przez iTunes w celu rozwiązania tego problemu.

Zalecamy użytkownikom iPhone’a 6 i iPhone’a 6 Plus wstrzymanie się z aktualizacją do czasu aż Apple wypuści kolejną aktualizację, rozwiązującą te problemy.

UPDATE: Apple wycofał iOS 8.0.1 ze względu na zgłaszane problemy

 • Piotrek

  To kiedy będzie dostępna poprawiona aktualizacja?
  Coś wiadomo?

 • grisza

  Pięknie się zaczyna. Jak nie wyginające się aparaty to teraz czekamy na aktualizację aktualizacji. Cook nie daje rady… Mi na razie w ogóle nie chce zainstalować 8.0.1, pokazuje mi brak połączenia z siecią. Dramat jakiś.

  • Marek

   ciesz se ze ci nie zainstalowalo

 • Kaskader

  Mi pokazuje, że nie ma nowszej wersji , tylko 8.0 … O_o

  • AppleWorld

   aktualizacja została wycofana przez Apple

 • tsss

  Na 5s tez sieć zanika i wyskakuje komunikat szukanie.

© 2017 AppleWorld