iStick firmy Hyper - pamięć USB ze złączem Lightning

iStick firmy Hyper – pamięć USB ze złączem Lightning

iStick

HYPER – firma stojąca za bateriami Hyperjuice dla Macbook’ów i iPadów zbiera fundusze przez portal Kickstarter na swoje najnowsze dzieło.

IStick jest zasadniczo pamięcią USB, ale z podwójnym zastosowaniem gdyż można go podłączyć bezpośrednio do telefonu iPhone 5, 5S, iPod Touch i iPada za pomocą certyfikowanego złącza Lightning. To świetne rozwiązanie w przypadku braku dostępu do internetu w ciągu dnia by pobierać pliki z dysków z chmury, lub chociażby wtedy kiedy jesteś w podróży i chcesz obejrzeć kilka filmów bez strat własnego pakietu internetowego.

daccf82fe71623978df147e8dee15482_large

HYPER potrzebował zebrać 100 000 dolarów, a już na dzień dzisiejszy zainteresowanie przekroczyło chyba ich przypuszczenia ponieważ na 7 dni przed końcem zebrali już ponad 900 000 dolarów. Pamięć USB/Lightning dostępna będzie w wielkości 8 GB, 16 GB, 32 GB i 64GB i obsługuje większość formatów filmów, zdjęć, audio i dokumentów, które następnie działają na urządzeniu z systemem iOS.

HYPER mówi, że iStick pozwala na łatwe, szybkie i bezpieczne przenoszenie danych między komputerami, iPhone’em, iPadem i iPodem Touch bez potrzeby korzystania z iTunes, Internetu lub Chmury, do których mogą uzyskać dostęp hakerzy. Zobaczcie jak to wszystko działa na filmie poniżej. A jeśli chcecie zdecydować się na zamówienie takiego gadżetu zapraszam na stronę projektu. • pietras

  Wydaje mi się, że właściwszym określeniem byłoby „pamięć flash”. USB jest interfejsem tak samo jak Lightning a nie typem pamięci. Aczkolwiek to bardziej w ramach takiej pełnej poprawności 😛

 • Rafał

  Ze niby first? A co z „PhotoFast”?

  Co prawda lightning jest dołączane jako przejściówka, ale ma także 30 pin.

  http://www.storagereview.com/images/StorageReview-PhotoFast-i-FlashDrive-HD.jpg

  • AppleWorld

   tu chyba bardziej chodzi o samo zastosowanie nowego złącza lightning

© 2018 AppleWorld