Jak może działać Force Touch w iPhone'ie 6S [Video]

Jak może działać Force Touch w iPhone’ie 6S [Video]

Force Touch iPhone 6S

Nowy film demo pokazuje, jak w iPhone’ie 6S może działać Force Touch, nowa funkcja dość powszechnie wyczekiwana w nowym urządzeniu, które może zostać zaprezentowane już w przyszłym miesiącu półki.

Biorąc pod uwagę, że wiadomo już jak działa Force Touch w Apple Watch i nowych MacBookach, to ta koncepcja pokazuje tylko jeden z wielu sposobów w jaki moglibyśmy używać technologii w nowych iPhone’ach.

Film stworzony przez Maximiliana Kienera pokazuje, jak mogłoby zostać zmodyfikowane centrum sterowania, by delikatne dotknięcia uruchamiały funkcje takie jak Bluetooth, Wifi czy tryb samolotowy, a mocniejsze przyciśniecie ekranu przenosiło do menu Ustawienia.

Warto zauważyć, że jak informowaliśmy wcześniej moduły Force Touch dla iPhone’a 6S są już podobno masowo produkowane, a do sieci trafiły już nawet rzekome zdjęcia wyświetlacza z Force Touch. • Sławek Herok

  i znowu dylemat czy kupić po 5s kolejna s-kę czy może poczekać jeszcze rok na nowy design ;P

  • Lukasz Pryt

   Poczekaj na 7.nie kupował bym nigdy s zadnego. Bo wizualnie to już stary telefon. Ja mam od 8 miesięcy 6 a ty masz starszą 5.

   • Kacper Ślusarczyk

    NIe zgodzę się z tobą. Zawsze kupuje iphone z s-ką, są one udoskonaloną wersją poprzedniego modelu. Wystarczy zobaczyć czym różni się iphone 5 od 5s: touch id, koprocesor, filmy w 120 klatkach itd.
    W tym roku też kupię s-kę.

    • chulos

     Potwierdzam, warto zawsze poczekać na udoskonaloną wersję danego modelu z literą S. Nie dawno kupiłem 5s i jest duża różnica między 5.
     5 defacto po za nowym wyglądem/designem jest nie wiele lepsza od 4s. Z 6 jest podobnie.

© 2018 AppleWorld