Jak wygląda żywotność baterii w Waszym iPhone'ie po aktualizacji do iOS 7.1?

Jak wygląda żywotność baterii w Waszym iPhone’ie po aktualizacji do iOS 7.1?

Published by in iPhone on Marzec 14th, 2014

ios-7.1-bateria

Apple wydał w minionym tygodniu najnowszą aktualizację mobilnego systemu operacyjnego – iOS 7.1. Aktualizacja przyniosła ze sobą wiele poprawek i użytecznych ulepszeń. Jednak czasem zdarza się tak, że jedna rzecz jest poprawiona jednak pojawia się nowa. Tym razem wygląda na to, że problemem stał się skrócony czas pracy baterii.

Wiemy, że czas pracy baterii w naszym smartfonie jest cenny. To jedna z najbardziej pożądanych cech następnego iPhone’a więc kiedy aktualizujemy oprogramowanie, na pewno nie chcemy stać się ofiarą niepotrzebnego zużywania baterii. Jednak z własnego doświadczenia mogę stwierdzić, że wydajność baterii mojego iPhone’a znacząco spadła od aktualizacji do iOS 7.1.

A jak to wygląda u Was? Na ile iOS 7.1 używa Waszą baterię? Czy bateria rozładowuje się szybciej niż przed aktualizacją? Czy doświadczyliście może zwiększonej wydajności baterii po aktualizacji do iOS 7.1? Weźcie udział w naszej ankiecie i dajcie znać co myślicie?

[contentblock id=1 img=gcb.png] • Michał Augustyniak

  U mnie ipad z retina, trzymał zawsze 9-11h pracy, w spoczynku rożnie w zależności od tego ile godzin dziennie. Natomiast teraz po aktualizacji do 7.1 jest duzo gorzej przy 4h pracy jest około 20% baterii.

 • bogdan

  Po aktualizacji do 7.1 przez noc bez używania żadnych aplikacji z wyłączonym BT ze 100% spada do ok. 89% tego przedtem nie było.

 • Gggg

  Niestety ipad air działa tylko 8 godzin po tej aktualizacji wiec kicha , wcześniej spokojnie 10….

 • Kuba

  Ja mam dwa iPhone’y: 5 w Orange i 5S w T-Mobile. Dramatycznie pożera baterię w 5, ale myślę, że może to być spowodowane tym, że Orange uruchomiło 4G. Telefon może leżeć nieużywany, a w pół dnia poziom naładowania zjedzie do 15%. Wcześniej tego nie było. Z kolei w 5S w T-Mobile nie mam problemów

  • AKA

   Ja mam 5S w Orange ale takiego problemu nie zaobserwowałem. Faktycznie mam uruchomione 4G plus lokalizację i jest wszystko OK.

 • U mnie iPhone 4 smiga spoko, lepiej chodzi bateria standardowo 30 godzin trzyma ale iPad 2 zaczął się sypać, kiedyś 3 dni, ciągle wifi 3g i smigało, dziś tylko 2. Niby i tak spoko ale jak ma się jedna ładowarkę to lipa 😀

 • Bud3k

  U mnie było fatalnie. Po aktualizacji do 7.1 cały czas miałem ikonkę korzystania z usług lokalizacji. Nawet jak je wyłączałem. Okazało się że aplikacje mbanku oraz dropboxa cały czas z nich korzystały. Po wyłączeniu dostępu tym aplikacjom do usług lokalizacji wszystko wróciło do normy. Radzę więc sprawdzić czy czasem też nie macie cały czas jej włączonej.

© 2018 AppleWorld