Jak wyznać miłość bez iPhone'a…

Jak wyznać miłość bez iPhone’a…

Published by in iGadżety on Maj 10th, 2012

W obecnych czasach technologia wkracza w każdy element naszego życia. Słyszeliście już zapewne o kończeniu związku przez smsa, maila czy jeszcze inaczej. Oczywiście nie popieramy tego, dlatego dziś coś szczególnego, tradycyjnego, a zarazem trochę zabawnego.

Jeśli macie swoją wyjątkową, drugą połowę na pewno chciałaby ona dostać od Was wyznanie Waszego uczucia. I nie zawsze w smsie, emailu czy na Facebooku. Wróćmy do tradycji i tradycyjnej kartki. Bo zwykła kartka może znaczyć wiele więcej.

Ta kartka z pikselowym sercem wydrukowana jest na rzeczywistym papierze i dostępna w sklepie Etsy za równowartość jedynie 4 dolarów  (plus 1,50 dolara na koszt wysyłki do Polski). Oprócz serca ma zabawny tekst „nie wysyłane z mojego iPhone’a”. To oczywiście parodia  podpisu mailowego dołączanego do każdego maila wysłanego z iPhone’a. Po otrzymaniu takiej kartki, obdarowany na pewno doceni Waszą kreatywność, oraz fakt otrzymania czegoś namacalnego, a nie elektronicznego przekazu.

Karta ta jest doskonałym sposobem na pokazanie drugiej osobie, że jest ważniejsza niż Wasz telefon. To się nazywa miłość!© 2018 AppleWorld