JoeyBra – biustonosz z bezpieczną i dyskretną kieszonką na iPhone'a

JoeyBra – biustonosz z bezpieczną i dyskretną kieszonką na iPhone’a

Published by in iGadżety on Maj 1st, 2012

A dziś gadżet dla naszych czytelniczek. Eleganckie panie mają zawsze jeden problem. Gdziekolwiek się nie pojawią musza pilnować swojej torebki. A co jeśli chcą się dobrze bawić, tańczyć całą noc bez konieczności jej śledzenia, a przede wszystkim martwienia się o jej zawartość.

Na rozwiązanie tego problemu powstał JoeyBra. To specjalnie zaprojektowany biustonosz z boczną kieszonką, w której można bezpiecznie schować swojego iPhone’a, karty kredytowe, dowód osobisty czy klucze. Kieszonka jest dyskretna, a jeśli masz sukienkę, można łatwo wsunąć tam iPhone’a i równie szybko w razie potrzeby go wyjąć.

Już teraz zbierane są pierwsze zamówienia na ten funkcjonalny biustonosz, który pozwoli Ci zostawić torebkę i ruszyć na parkiet nie martwiąc się o bezpieczeństwo swoich kosztowności. Nasza unikalna konstrukcja będzie pasować do większości telefonów komórkowych, dowodów osobistych, kluczy i innych małych przedmiotów, niezależnie od wielkości biustu. Żadna ilość przedmiotów nie zmieni Twojego stanika. Kiedy kieszeń jest pusta, nasz patent będzie wyglądał dokładnie tak jak każdy inny stanik, co oznacza, że ​​można go nosić w dzień i w nocy.

Widzieliśmy odzież coraz bardziej dostosowywaną do zaawansowanych technologii, zwłaszcza kurtki, a nawet sportowe topy dla pań, więc ciekawym pomysłem jest zobaczyć wejście technologii w sferę bielizny.

Pewnie, JoeyBra nie stanie się miejscem przechowywania iPhone’a każdej pani, ale cieszy fakt nowej generacji firm produkcyjnych wchodzących w tak niszowy rynek. W końcu jest o co powalczyć.

Na obecną chwilę dostępny jest tylko jeden rodzaj biustonosza JoeyBra, ale wygląda na to, że wkrótce może być ich więcej.

JoeyBra ma trafić do sprzedaży w czerwcu i można go wstępnie zamówić za 29,99 dolary.© 2018 AppleWorld