Kolejne doniesienia o prawdopodobnych cenach Apple Watch

Kolejne doniesienia o prawdopodobnych cenach Apple Watch

Apple Watch kolekcja

Francuska strona internetowa o firmie Apple iGen.fr donosi, że ceny Apple Watch ze stali nierdzewnej mogą rozpoczynać się od 500 dolarów, podczas gdy ceny złotego Apple Watch mogą rozpoczynać się nawet od 4000 do 5000 dolarów. iGen.fr była niezawodna w przeszłości, trafnie informując o wymiarach zarówno iPhone’a 6 i 6 Plus.

Chociaż Apple ogłosił, że cena Apple Watch będzie rozpoczynać się od 350 dolarów, to powszechnie założono, że odnosić się ona będzie do modelu aluminiowego. Szacunkowy koszt złotego modelu Apple Watch obliczano na tysiąc dolarów lub nawet 5 tysięcy dolarów, choć nie pojawiło się zbyt wiele informacji dotyczących dotyczących właśnie modeli ze stali nierdzewnej.

Źródła witryny wskazują również, że Apple nadal ma cel wypuszczenia Apple Watch na Walentynki w roku 2015, co nieco podziela wcześniejsze raport przybliżające datę premiery urządzenia. iGen.fr wspomina również, że producenci i sprzedawcy przygotowują się na premierę urządzenia w połowie lutego 2015. Czy tak się stanie, zobaczymy.© 2018 AppleWorld