Kolejne informacje o Apple Watch - pełne ładowanie w zaledwie dwie godziny

Kolejne informacje o Apple Watch – pełne ładowanie w zaledwie dwie godziny

Apple Watch powiadomienia

Apple Watch będzie potrzebował około dwóch godzin do pełnego naładowania, co pozwoli mu na pracę przez dzień normalnego użytkowania wynika z raportu TechCrunchSzacunki te potwierdzają poprzedni raport, który także twierdził, że żywotność baterii Apple Watch pozwoli na jeden dzień jego normalnej pracy i do pięciu godzin intensywnego użytkowania.

Raport twierdzi również, że Apple Watch będzie wysyłał powiadomienia jedynie wtedy, gdy będzie noszony na nadgarstku. SmartWatch nie będzie wysyłał swoich powiadomień bez kontaktu ze skórą tak, żeby urządzenie nie było uciążliwe w momencie gdy leży z boku lub się ładuje. Apple Watch zatrzyma również dostarczanie powiadomień, gdy bateria osiągnie 10% lub mniej w celu zachowania pozostałej energii.

Apple nadal kontynuuje także dostosowaniem przycisku funkcyjnego tzw. Korony w Apple Watch. Jego naciśnięcie i przytrzymanie aktywuje Siri, która jak twierdzi raport, działa dobrze i może być używana do wydawania poleceń w sparowanym iPhone’ie. Celem Apple Watch, jest odciągnięcie uwagi od niektórych z funkcji smartfona, umożliwiając komunikację z nadgarstka.

Choć raport po raz kolejny dostarcza bliższych informacji o Apple Watch, wciąż pozostaje wiele znaków zapytania. To zapewne zmieni już jutro, kiedy to Apple poda więcej szczegółów na temat Apple Watch podczas wyczekiwanego wydarzenia medialnego w San Francisco. Keynote rozpocznie się w poniedziałek o godzinie 18 czasu polskiego, a Apple zapewni transmisję online z tego wydarzenia. • Jarek

  W zaledwie 2h. Albo ktoś sobie jaja robi albo na siłę próbuje wciskać po raz kolejny ciemnej masie że białe to czarne a czarne to białe. Skoro bateria w tym zegarku ma trzymać ZALEDWIE (tutaj pasuje) 18h to 2h ładowania jest AŻ

 • Lawslare

  Zaledwie dwie godziny ????? Czy pan redaktor sie nie pomylił ? Powinno być aż dwie godziny chyba ? Ja swojego iPhona 6plus ładuje ponad godzinę a zegarek mam ładować w dwie ? Dobre.

  • Pawel Mroczek

   Tak ladujesz w ponad godz chyba ładowarką z iPada

   • lawslare

    Nie ważne czym ładuje, chodzi o pojemność bateri. Jeżeli taka dużą baterie w telefonie ładuje ponad godzinę to taka mała baterie w zegarku mam ładować „zaledwie” dwie???

    • Szemot

     Nie ładujesz go ponad godzine nawet ładowarką iPada. Zwykłą się ładuje 3h a ta z iPada jest nieco mocniejsza a nie 3x.

     2h to dużo jak na tą pojemnośc, fakt. Ale pewnie to nie jest łątwy problem do przeskoczenia. Samsungi ładuje sięszybciej niż iPhony a ich Galaxy Gear też się 2h ładuje.

© 2018 AppleWorld