"Little Printer" – mała drukarka o wyjątkowym wyglądzie

„Little Printer” – mała drukarka o wyjątkowym wyglądzie

Firma doradztwa projektowego BERG z siedzibą w Londynie, zaprezentowała swój najnowszy pomysł nazwany po prostu „Little Printer”.

„Little Printer” to nic innego jak niewielkich rozmiarów drukarka, którą możesz postawić niemal wszędzie i która łączy się kluczem sprzętowym z każdym urządzeniem podłączonym do routera wifi. Ten klucz łączy się przez internet z systemem BERG Cloud, który firma zbudowała specjalnie do tworzenia połączeń i infrastruktury pomiędzy urządzeniami.

Teraz będziecie mogli korzystać z telefonu iPhone (choć podejrzewamy, że z innych telefonów też, ale to iPhone pokazano na filmie demo poniżej) i kontrolować, co „Little Printer” ma Wam wydrukować.

Użytkownik będzie miał możliwość wyboru spośród różnych mini treści i publikacji – może to być lista Twoich zadań do zrobienia, może to być aktualizacja spotkania z kolegami na Foursquare, a innym razem może to być wiadomość z Onetu. Użytkownik może również wysłać bezpośrednio drukowaną wiadomość do innego właściciela „Małej Drukarki”.

Wymienione funkcje, są tym co wiadomo o projekcie na tą chwilę. Prawdopodobnie w planach jest dużo więcej, a pełne jej możliwości poznamy jak trafi do sprzedaży. Nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących ceny urządzenia, oraz na ile wyduków wystarczy załączony papier. „Little Printer” dostępny będzie w wersji beta w przyszłym roku, a teraz jedyne co można zrobić, to zarejestrować się na listę mailingową, aby być na bieżąco z datą premiery urządzenia.

Hello Little Printer, available 2012 from BERG on Vimeo.  • Mattzydor

    Jak nie powali ceną to będą pierwszy, który ją nabędzie. juz się zapisałem na listę 😉

  • Marek

    no jest po prostu niesamowita:)

© 2018 AppleWorld