Microsoft wypuszcza nową reklamę porównującą MacBook Air do laptopa Lenovo Yoga 3 Pro

Microsoft wypuszcza nową reklamę porównującą MacBook Air do laptopa Lenovo Yoga 3 Pro

Published by in Mac on Listopad 3rd, 2014

MacBook Air vs Yoga 3 Pro

Microsoft wypuścił dziś nową reklamę ukierunkowaną w MacBook’a Air i porównującą go do laptopa Lenovo Yoga 3 Pro. Najnowszy spot, który zatytułowany jest „Let’s Dance”, prezentuje krok po kroku oba laptopy i podkreśla różnice pomiędzy wyglądem i funkcjonalnością obu modeli.

Microsoft na początku zwraca uwagę na grubość obu urządzeń, pokazując, że MacBook Air ma 17mm grubości natomiast Yoga 3 Pro ma 13mm grubości. Następnie oba laptopy są przedstawione z pozycji „tablet” i „namiot”, prezentując zdolność Yoga 3 Pro do odwracania wyświetlacza wokół własnej osi, podczas gdy MacBook Air nie jest w stanie tego zrobić. Microsoft w końcu podkreśla dotykowy wyświetlacz Yogi 3 Pro, gdzie MacBooku Air oczywiście tej zdolności nie posiada.

Nowa reklama jest kontynuacją serii, jaką Microsoft wypuścił w sierpniu w związku z premierą Surface Pro 3 także ukierunkowane na MacBook’a Air. Wtedy pokazał wszechstronność i moc tabletu w porównaniu do laptopa Apple. Firma Microsoft wydała również kilka reklam porównujących swojego wirtualnego asystenta głosowego „Cortana” w Windows Phone do wirtualnego asystenta Siri firmy Apple w iOS, pokazując brak możliwości jego integracji z wieloma aplikacjami i brakiem możliwości wykonywania zadań kontekstowych. • fluoride

  Oba systemy operacyjne sa dla mnie tak samo afunkcjonalne w porownaniu z leciwym Windows XP… super sprzet to jeszcze nie komputer…

  • Neroix

   Bronicie jeszcze tego XP na siłę. Lata świetności ten system ma dawno za sobą i szlak mnie trafia, gdy tylko muszę z niego korzystać. OD X i Windows 7 są najlepsze, ale to tylko moja opinia.

 • wabsky9

  To jak porównywanie gruszek z jabłkami. Nie wiem, może dotarłem do tego etapu, gdzie osiągnąłem szczyt swoich wymagań co do technologii, ale kilkukrotnie „testowałem” w sklepach elektro te urządzenia 3w1 i szlag mnie trafiał. Prędzej bym kupił tego lenovo, gdyby nie miał tego dotyku i obracania ekranu. Zbędny (jak dla mnie) bajer.

  • Neroix

   Szkoda, że nie przetestowali szybkości i wygody pracy, wtedy zobaczą, jakim złomem jest urządzenie 3w1, skoro Windows 8 zacina się na Intel i7 to co dopiero na tym.

 • Kamil

  laptop to ma być laptop a nie wszystko w jednym. Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego

© 2018 AppleWorld