Najlepszy produkt Apple 2013 roku - ankieta

Najlepszy produkt Apple 2013 roku – ankieta

best_of_2013

Przed nami ostatnie dni 2013 roku, który był dość pracowity dla Apple. Pojawiło się w nim kilka nowych produktów w tym dwa nowe iPady, dwa nowe modele iPhone’ów, nowy system mobilny iOS oraz darmowy system OS X Mavericks. Pojawiły się również nowe, szybsze MacBook’i i zupełnie odmieniony Mac Pro.

A co Waszym zdaniem jest najlepszym produktem roku? Czy jest to innowacyjny i wydajny Mac Pro czy może oprogramowanie wbudowane do nowych urządzeń iOS? Zagłosujcie w naszej ankiecie i dajcie znać, która z nowych premier była najważniejsza.

[contentblock id=1 img=gcb.png]  • Bartosz

    Wybrałem nowego MacBooka Air, ponieważ wprowadzając nową linię procesorów Haswell Intela, dyski flashowe na PCIe znacząco zwiększył możliwości mobilnej produktywności (niesamowity czas pracy sięgający >10h oraz odpowiednia wydajność przy pracy z wieloma aplikacjami w warunkach, do których został stworzony,czyli niekoniecznie na blacie biurowej przestrzeni). Myślę, że te rozwiązania są ważniejsze od touch ID oraz nowego procesora 64-bit A7 w iPhonie i przynoszą większe korzyści jeżeli mamy na myśli przyspieszenie naszej pracy. A Wy jak uważacie?

    Pozdrawiam!

© 2018 AppleWorld