Nowa klawiatura Logi CREATE dla iPada Pro 9,7

Nowa klawiatura Logi CREATE dla iPada Pro 9,7

Logi CREATE

Firma Logitech zaprezentowała nową podświetlaną klawiaturę CREATE ze złączem Smart Connector dla 9,7-calowego iPada Pro. W nowym produkcie szwajcarski producent połączył lekkie etui, podświetlaną klawiaturę oraz zintegrowany uchwyt na rysik Apple. Klawiatura od Logitech pozwoli wykorzystać wszystkie możliwości iPada Pro i zwiększy produktywność użytkownika, niezależnie od tego gdzie jest i czym się aktualnie zajmuje.

„CREATE jest multifunkcyjnym narzędziem pracy” – powiedziała Magdalena Rosa, Regional Marketing Manager Eastern/South Europe. „Dzięki niemu dostęp do wszystkich ważnych funkcji jest w zasięgu ręki, a sama klawiatura jest zasilana poprzez złącze Smart Connector i jej podłączenie jest niezwykle proste. To przenosi korzystanie z iPada Pro na zupełnie nowy poziom” – dodała Magdalena Rosa.

JPG 300 dpi (RGB)-Create KB 9.7 Hero Blue

Klawiatura CREATE współpracuje z nowym inteligentnym złączem Apple, dzięki czemu automatycznie paruje się z iPadem Pro gdy ten jest ustawiony poziomo i nie wymaga połączenia poprzez Bluetooth. Logi CREATE jest zasilana przez tablet, więc użytkownik nie musi martwić się o jej ładowanie.

Nowa klawiatura Logitech dla iPada Pro została wyposażona w klawisze funkcyjne dla systemu iOS. Dzięki nim użytkownik może przełączyć się na główny ekran, skorzystać z wyszukiwarki
w iPadzie lub w internecie, dostosować jasność oraz sterować odtwarzaniem audio lub wideo bez odrywania rąk od klawiatury. Dodatkowo, zintegrowany uchwyt dopasowany do rysika Apple sprawia, że ten jest zawsze w zasięgu ręki..

JPG 300 dpi (RGB)-Create KB 9.7 Open Blue

Etui z klawiaturą CREATE zaprojektowano z dbałością o szczegóły. Starannie dobrane materiały, wykończenie oraz atrakcyjne kolory gwarantują skuteczną ochronę iPada Pro w eleganckiej formie.

Dostępność

Etui z klawiaturą CREATE dla 9,7-calowego iPada Pro będzie dostępne w sierpniu
w sugerowanej cenie 599 złotych. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.logitech.com.© 2018 AppleWorld