Nowe słuchawki Apple Powerbeats3 już dostępne w sprzedaży

Nowe słuchawki Apple Powerbeats3 już dostępne w sprzedaży

273427-1280

Nowe bezprzewodowe słuchawki Apple Powerbeats3 są już dostępne w sprzedaży w sklepie internetowym Apple. Słuchawki wyposażone są w nowy chip W1 oferujący bardzo wydajne zarządzanie energią dla lepszego połączenia i ulepszonego dźwięku.

Podczas prezentacji nowych słuchawek na konferencji 7 września Apple wspomniał, że Powerbeats3 i BeatsX pojawią się jeszcze w tym roku, ale nie powiedziano dokładnie kiedy. Na dzień dzisiejszy oczekiwanie na dostawę nowych słuchawek szacowane jest na 1-2 tygodnie.

ml8v2

Bezprzewodowe słuchawki Powerbeats3 Wireless pomogą Ci podkręcić treningi. Ich bateria starcza na 12 godzin, a zabezpieczające pałąki zauszne dają pełen komfort i stabilność podczas ćwiczeń. 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel to godzina odtwarzania. Odporność na pot i wodę daje im niezbędną trwałość, a znakomita charakterystyka akustyczna podwójnych przetworników zapewnia dynamiczne brzmienie, które będzie Cię skutecznie dopingować.

Do najważniejszych cech słuchawek Powerbeats3 należy przede wszystkim bezprzewodowe połączenie z urządzeniem przez interfejs Bluetooth® klasy 1. Ich bateria wystarczy na nawet 12 godzin treningów. 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel gwarantuje godzinę odtwarzania. Są odporne na wodę i pot, z myślą o intensywnych treningach. Elastyczne zabezpieczające pałąki zauszne dające maksymalny komfort i stabilność. Odbieranie połączeń, sterowanie odtwarzaniem i aktywacja Siri przez RemoteTalk.

Powerbeats3 wyceniono na 879 złotych.© 2018 AppleWorld