Nowy film pokazuje "miedzianego" iPhone'a 8 ze wszystkich stron

Nowy film pokazuje „miedzianego” iPhone’a 8 ze wszystkich stron

iPhone 8

Na początku tygodnia pojawiły się zdjęcia nowego, domniemanego modelu iPhone’a 8 w kolorze „miedzi”, a teraz Danny Winget stworzył prezentację wideo pokazujący takie urządzenie.

Winget wszedł w posiadanie trzech wysokiej jakości domniemanych modeli tego, co uważane jest za iPhone’a 8. Oczekuje się, że firma Apple wypuści następnego iPhone’a w trzech kolorach (srebrnym, czarnym i miedzianym) wynika z przewidywań analityka KGI Securities Ming-Chi Kuo.

Chociaż zdjęcia modelu całkowicie czarnego i srebrno-białego pojawiają się w sieci dość powszechnie to nowy miedziany telefon iPhone 8 pojawia się raczej rzadko. Z białymi ramkami z przodu wygląda według mnie najmniej atrakcyjnie w całej linii kolorystycznej makiet iPhone’ów 8.

„Odcień jest znacznie ciemniejszy”, mówi Winget. „Trudno nawet opisać ten kolor. Myślę, że jest bardzo brzydki. To zdecydowana zmiana od koloru różowego złota”

iPhone 8

iPhone 8

Jedną nową rzeczą jaką możemy zauważyć na tych zdjęciach i filmie to kolor ramki. Winget mówi, że to wypolerowane złoto, a nie miedź ani brąz. Odcień telefonu może ostatecznie wyglądać lepiej w prawdziwym modelu Apple może pojawić z czarną ramką wokół ekranu zamiast białego. „Większość modeli produkcyjnych wygląda lepiej, gdy pojawią się już oficjalnie”

IPhone 8 ma zostać zaprezentowany w przyszłym miesiącu wraz z odświeżonymi modelami 4,7-calowymi i 5,5-calowymi. Plotki mówią, że może nie być tani a analitycy szacują, że może kosztować nawet ponad 1000 dolarów. Nowy wyświetlacz typu edge-to-edge bez przycisku Home z Touch ID, pionowy system kamery i zaawansowane rozpoznawanie twarzy 3D to tylko niektóre z nowych funkcji, które firma Apple prawdopodobnie ogłosi podczas eventu związanego z nowym telefonem.

Tagi:
© 2017 AppleWorld
Wordpress SEO Plugin by Wordpress SEO Plugin