Nowy MacBook Retina już dostępny w Apple Online Store

Nowy MacBook Retina już dostępny w Apple Online Store

Published by in Mac on Kwiecień 10th, 2015

MacBook

Apple rozpoczął od dziś sprzedaż swojego nowego, 12-calowego MacBook‚a Retina. Zamówienia można składać przez oficjalny sklep Apple Store Online. 

Niestety wygląda na to, że zapasy nowych komputerów były bardzo małe, ponieważ obecnie szacunkowy czas wysyłki wszystkich modeli MacBook‚a to obecnie od czterech do sześciu tygodni. Z ciekawości wybrałem się dziś także do jednego z resellerów Apple, aby chociaż zobaczyć nowy model. Niestety, żaden z salonów nie dostał ani jednego nowego modelu. Obecnie też żaden sklep poza oficjalnym Apple nie posiada w sprzedaży nowego modelu.

12-calowy MacBook Retina wykorzystuje najnowszą technologię Apple w ultra cienkiej obudowie, która ma od 0.35 cm do 1,31 cm grubości, wyświetlacz Retina, gładzik Touch Force umożliwiający korzystanie z wielu nowych gestów, cieńszą klawiaturę z większymi klawiszami, jeden port USB-C i niskiej mocy procesor Core M, który umożliwia jego cichsze działanie.

MacBook Retina dostępny jest w trzech kolorach: srebrnym, złotym i szarym. Jest dostępny w dwóch konfiguracjach i dwóch przedziałach cenowych. Model podstawowy posiada procesor 1.1GHz, 8GB pamięci, Intel Graphics 5300 oraz 256GB HDD pamięci flash i kosztuje 6299 złotych. Model z wyższej półki zawiera procesor 1.2GHz, 8GB pamięci, Intel HD Graphics 5300 oraz 512 GB pamięci flash i kosztuje 7799 złotych.

 • zibi

  MacBook to zupełnie nowa technologia, inny system, bez porównania lepszy pod każdym względem

 • lolixeg

  no za pudełko cienkie bez karty geforce mam ponad 7k płacić. No ich posrało chyba 😮

  • Pawel Mroczek

   Im to się już w tym jablku popier…. Z takimi cenami

© 2017 AppleWorld
Wordpress SEO Plugin by Wordpress SEO Plugin