Pierwsza publiczna wersja beta Mac OS Sierra już dostępna

Pierwsza publiczna wersja beta Mac OS Sierra już dostępna

Published by in Mac on Lipiec 7th, 2016

macOS Sierra

Firma Apple wypuściła dziś również pierwszą publiczną wersję beta nowego systemu Mac OS Sierra dla komputerów Mac. Każdy z zapisanych do testów użytkowników może już pobrać z użyciem specjalnego kodu testową wersję tego oprogramowania. 

Nowa wersja MacOS zawiera funkcje, które jak mówi Apple mają sprawić, że Mac będzie „inteligentniejszy” i bardziej „pomocne” niż kiedykolwiek. Do systemu wprowadzono Siri choć wciąż bez naszego rodzimego języka, pozwalając użytkownikom łatwo znaleźć dokumenty i wyszukać informacje. Nowy uniwersalny Schowek pozwala na kopiowanie zawartości z jednego urządzenia Apple i wklejenie je w innym. Wiadomości staną się bardzo emocjonalne i zabawne. Wreszcie, Zdjęcia zostaną ulepszone o nowe funkcje, aby na nowo odkryć swoje ulubione wspomnienia.

Podobnie jak w przypadku iOS 10 użytkownik zainteresowany przetestowaniem MacOS Sierra powinien odwiedzić stronę internetową programu beta oprogramowania Apple, uzyskać więcej informacji i zarejestrować się do programu. Po akceptacji, powinieneś być w stanie uzyskać dostęp do specjalnego kodu i linku do pobrania, aby umożliwić dostęp do instalatora Sierra w Mac App Store. Oczywiście jak zawsze zalecamy zrobienie kopii zapasowej przed aktualizacją.© 2018 AppleWorld